Kärcher rezygnuje z żółtego koloru. We wnętrzach rządzić będzie klasyczna i elegancka biel
(źródło: Kärcher)

Kärcher rezygnuje z żółtego koloru. We wnętrzach rządzić będzie klasyczna i elegancka biel

Marka Kärcher ogłosiła, że wszystkie urządzenia, które przeznaczone są do zastosowania wewnątrz budynków, będą od teraz produkowane w klasycznej, eleganckiej bieli. Producent pragnie wpasować się w minimalistyczne domowe wnętrza.

Produkty Kärcher do wnętrz w klasycznej bieli

Kärcher to marka znana z bogatej gamy urządzeń czyszczących, charakteryzujących się wysoką wydajnością i skutecznością sprzątania. Wśród produktów można znaleźć liczne myjki ciśnieniowe, odkurzacze czy też roboty sprzątające.

Zazwyczaj sprzęty tego producenta były kojarzone z charakterystycznym żółtym, dość jaskrawym kolorem. Można by rzec, iż była to barwa rozpoznawalna dla marki. Jak jednak wynika z zapowiedzi, od stycznia 2024 roku Kärcher postawi na klasyczną biel, która ma wpasować się w eleganckie, minimalistyczne mieszkania.

Zmiana wynika z potrzeby wkomponowania sprzętów do obecnie panującego designu mieszkań. Jak twierdzi marka, jest to odpowiedź na potrzeby i oczekiwania klientów. Wśród produktów, które będą już teraz produkowane wyłącznie w kolorze białym, mają znaleźć się m.in. odkurzacze, mopy elektryczne, parownice, roboty sprzątające oraz myjki do okien.

Wyróżniająca się linia produktów premium

Producent popularnych urządzeń czyszczących pochwalił się również specjalną linią premium. Najlepsze sprzęty z danej kategorii będą oznaczane „Signature Line”, a więc podpisem założyciela marki. Poza charakterystycznym wyglądem samych produktów, wyróżniać będzie się również ich opakowanie, a przyszli posiadacze, którzy zarejestrują swoje urządzenie w aplikacji, otrzymają możliwość przedłużenia gwarancji o rok.