Koszulka z wyświetlaczem (źródło: T-Shirt TV/YouTube)
Koszulka z wyświetlaczem (źródło: T-Shirt TV/YouTube)

Ta koszulka z ekranem pozwala wyświetlać memy i GIF-y

Chcesz wyrażać siebie? Nic prostszego. W serwisie Kickstarter pojawiła się koszulka z wyświetlaczem, która pokazuje zdjęcia, filmy czy GIF-y wprost na Tobie. W jaki sposób działa i za ile można zdobyć ten ciekawy, ubieralny wynalazek?

Zamiłowanie do ekranów mamy we krwi

Uwielbiamy ekrany, otaczamy się nimi z każdej strony, czy to w formie urządzeń osobistych i domowych, takich jak smartfony, zegarki, monitory, tablety, telewizory, czy to w postaci ogromnych billboardów widzianych z kilkuset metrów. Okazuje się jednak, że liczba ekranów chyba nadal nam nie wystarcza.

Ta koszulka z ekranem pozwala wyświetlać memy i GIF-y

Jednym z dowodów na to jest opracowywanie ubrania wyposażonego w ekran, dzięki któremu możemy wyrazić siebie, swoje uczucia, chęci, a może nawet i samopoczucie. Koszulka T-Shirt TV została nazwana przez twórców billboardem do noszenia, umożliwiającym wyświetlanie wybranego zdjęcia, GIF-a, dowolnego MP4 czy własnego filmu z TikToka. Sprytne ubranie jest także nowym sposobem wyświetlania reklam marki.

Koszulka z wyświetlaczem wyrazi Ciebie

Koszulka z wyświetlaczem jest lekka i została wyposażona w 10-calowy ekran HD, który jest w pełni zintegrowany z tkaniną. Oczywiście T-Shirt TV jest wodoodporny, a gdy zostanie zaplamiony czy zabrudzony wystarczy wyjąć ekran i go wyczyścić. Przesyłanie do niego grafik czy plików odbywa się za pomocą portu USB. Można więc wygodnie udostępnić plik za pomocą smartfona. Urządzenie otrzymało aż 2 GB pamięci oraz baterię, która może działać od dwóch do czterech godzin. Po tym czasie można ją wymienić na powerbank 5V, aby przez cały dzień wyrażać siebie.

Ta koszulka z ekranem pozwala wyświetlać memy i GIF-y

Sprytna koszulka wzbudziła już zainteresowanie wielu znanych firm. Wśród nich znalazły się Def Jam Records, CNN, Sprite, NBC czy Fox TV. Głównym kolorem ubrania jest czerń, jednak możliwe jest zamówienie T-Shirta również w barwie czerwonej, niebieskiej, zielonej i granatowej. Koszulka dostosowywana jest także pod względem rozmiaru czy płci.

Ubranie z ekranem można na ten moment zamówić w serwisie Kickstarter za 157 dolarów, czyli około 616 złotych. Po zakończeniu kampanii cena wzrośnie do 230 dolarów (około 900 złotych).

Ta koszulka z ekranem pozwala wyświetlać memy i GIF-y