Nowe monitory LG UltraGear
(źródło: LG)

Nowe zakrzywione monitory LG OLED już dostępne w przedsprzedaży

Do przedsprzedaży w Polsce trafiają nowe monitory LG UltraGear OLED, które zadowolą graczy. Urządzenia dostępne są w dwóch rozmiarach – o przekątnej 34 cale oraz 39 cali. Sprzęt obsługuje częstotliwość odświeżania na poziomie 240 Hz oraz czas reakcji rzędu 0,03 ms.

Nowe monitory gamingowe

Marka LG znana jest nie tylko z wysokiej jakości ekranów dla telewizorów, ale również tych dedykowanych dla monitorów, które zyskują coraz to więcej funkcji. Urządzenia te uznawane były kiedyś jako nieodłączną część komputera stacjonarnego. Teraz jednak tego typu wyświetlacz zyskuje dodatkowe zadania – jest podstawą ergonomicznej pracy, zapewnia większą przestrzeń roboczą, a przy tym jest sposobem na wygodną rozrywkę, w tym gaming, jak i przeglądanie treści filmowych, seriali czy programów.

Nowe monitory LG UltraGear
(źródło: LG)

LG wystartowało z przedsprzedażą dwóch nowych, zakrzywionych monitorów z serii UltraGear, które dedykowane są przede wszystkim dla graczy. Dzięki parametrom, takim jak częstotliwość odświeżania na poziomie 240 Hz oraz czas reakcji 0,03 ms, urządzenie to sprawdzi się również w szybkich rozgrywkach.

Wśród modeli, które trafiły do przedsprzedaży znalazł się 34GS95QE o przekątnej ekranu 34 cale oraz 39GS95QE o przekątnej 39 cali. Krzywizna obu urządzeń sięga do wartości 800R, zachowane proporcje plasują się natomiast na poziomie 21:9, zachowując rozdzielczość 3440 x 1440 pikseli.

Przedsprzedaż nowości LG

Najnowsze panoramiczne monitory marki LG zostały wyposażone w antyodblaskową powłokę. Jej zadaniem jest ograniczenie refleksów światła, co sprawia, że korzystanie z wyświetlacza jest dużo wygodniejsze. Nowe modele zostały także niemal pozbawione ramek, dzięki czemu immersja użytkownika jest dużo większa. Konstrukcja została wykończona wygodną podstawką, wyróżniającą się smukłością, która gwarantuje stabilność z jednoczesnym zachowaniem oszczędności miejsca na biurku. Urządzenie może być obracane oraz pochylane, możliwe jest też regulowanie wysokości wyświetlacza.

Nowe monitory LG UltraGear
(źródło: LG)

Model 34-calowy kosztuje 4598,99 złotych, natomiast model 39-calowy 5499 złotych. Nowe monitory LG UltraGear dostępne są obecnie w przedsprzedaży, a rozpoczęcie ich wysyłki ma rozpocząć się od 11 kwietnia br. Z uwagi na możliwość wcześniejszego zamówienia klienci mogą skorzystać z akcji promocyjnych. Jedna z nich pozwala na wydłużenie gwarancji o 24 miesiące w formie ubezpieczenia. Dodatkowo wraz z monitorem użytkownicy otrzymają podkładkę gamingową, a w przypadku zakupu drugiego, dowolnie wybranego monitora, możliwe jest uzyskanie rabatu na poziomie 10%.