Monsieur Cuisine Connect Lidlomix (źródło: Lidl)
Monsieur Cuisine Connect (źródło: Lidl)

Lidlomix w wersji Connect o 500 złotych taniej. Co potrafi ten pomocnik kuchenny?

Już od poniedziałku 12 lutego 2024 roku Lidlomix będzie tańszy o całe 500 złotych. Monsieur Cuisine Connect to wielofunkcyjny robot, który ułatwi codzienne przygotowywanie posiłków. W jakich zadaniach ten pomocnik kuchenny mógłby Cię odciążyć?

Co potrafi Lidlomix w wersji Connect?

Monsieur Cuisine Connect to robot kuchenny o dużej liczbie funkcji. Urządzenie potrafi miksować, ubijać, blendować, zagniatać i mieszać ciasta, ważyć, smażyć i gotować, również na parze. Może więc pomóc w każdym rodzaju posiłku, od śniadania, przez obiad, deser, aż po wykwintną kolację, złożoną z kilku potraw. Sprzęt ten może spokojnie zastąpić nam wagę, blender, mikser i kilka garnków.

Lidlomix w wersji Connect w ręce klienta trafia wraz z zestawem akcesoriów, a wśród nich znajdziemy motylek, który świetnie sprawdzi się m.in. w ubijaniu białek, łopatkę wspomagającą w przekładaniu np. ciasta, a także koszyczek przeznaczony do gotowania ryżu. Z pudełka wyjmiemy także dwupoziomową nakładkę do gotowania na parze z pokrywą i oczywiście noże oraz pokrywkę z miarką i 4,5-litrowa misę o maksymalnej 3-litrowej pojemności podczas gotowania.

Monsieur Cuisine Connect Lidlomix (źródło: Lidl)
Akcesoria Monsieur Cuisine Connect (źródło: Lidl)

Niższa cena pomocnika kuchennego

Lidlomix Connect został wyposażony w dotykowy ekran o przekątnej 7 cali oraz zyskał dostęp do Cooking-Pilota, czyli zestawu przepisów zawierających instrukcje gotowania krok po kroku. Dzięki temu przygotowanie nawet zupełnie nieznanych potraw staje się prostsze i bardziej przejrzyste, nawet jeśli posiadamy tylko podstawowe zdolności kucharskie. Dodatkowo sprzęt można połączyć z aplikacją, gdzie znajdziemy więcej sprawdzonych przepisów.

Promocja na Monsieur Cuisine Connect (źródło: Lidl)
Promocja na Monsieur Cuisine Connect (źródło: Lidl)

Moc Monsieur Cuisine Connect sięga do 1000 W podczas gotowania oraz 800 W w trakcie mieszania, a więc model ten oferuje minimalnie mniejsze możliwości w porównaniu do wersji Smart. Różnic pomiędzy popularnymi Lidlomixami jest nieco więcej i zostały już obszernie opisane na łamach portalu.

Monsieur Cuisine Connect od 12 do 18 lutego br. będzie dostępny za 1399 złotych, zamiast 1899 złotych w internetowym sklepie Lidla.