Silvercrest Monsieur Cuisine Connect / fot. Kacper Żarski

„Lidlomix” wraca do sklepów! Gdzie i kiedy będzie można go kupić?

Wielofunkcyjny robot kuchenny, jakim oczywiście jest „Lidlomix”, może znacząco ułatwić przygotowywanie różnych dań, nawet jeśli niekoniecznie jesteśmy mistrzami gotowania. Dla wszystkich, którzy planowali zakup robota kuchennego, mamy dobrą wiadomość. W poniedziałek Silvercrest Monsieur Cuisine Connect ponownie pojawi się w ofercie Lidla.

Sprzęt pożądany, więc szybko znika z półek

Jeśli często gotujemy w domu i sami przygotowujemy obiad czy kolację, to z pewnością jesteśmy w stanie docenić pomoc elektroniki. Co prawda, nie potrafi ona całkowicie nas wyręczyć, ale często zapewnia odczuwalną pomoc. Nie powinno więc dziwić, że coraz więcej osób sięga po wielofunkcyjne roboty kuchenne, które pomoc wnoszą na jeszcze wyższy poziom, znacząco ułatwiając przygotowanie nawet bardziej skomplikowanych posiłków.

„Lidlomix” ze względu na przystępną cenę, a także multum oferowanych funkcji, cieszy się w Polsce naprawdę dużą popularnością. To jak najbardziej dobra informacja dla producenta, aczkolwiek niekoniecznie już dla klientów zainteresowanym kupnem. Jeśli ten robot kuchenny pojawia się w sprzedaży, szczególnie w promocji, to szybko znika z półek.

Warto więc śledzić wszelkie informacje o dostępności i promocjach na „Lidlomix”, a także nie czekać zbyt długo z podjęciem decyzji o zakupie, bowiem urządzenia może po prostu zabraknąć w sklepie.

Lidlomix
(fot. Lidl)

Sprzedaż startuje w poniedziałek

„Lidlomix”, a dokładniej model Silvercrest Monsieur Cuisine Connect, w najbliższy poniedziałek, 19 września 2022 roku, ponownie pojawi się w ofercie Lidla. Warto zaznaczyć, że będzie go można kupić w sklepach stacjonarnych, a także w sklepie online pod tym adresem.

Wypada dodać, że Silvercrest Monsieur Cuisine Connect w naszej recenzji otrzymał naprawdę wysoką ocenę – 9 na 10 możliwych punktów. Kacper wśród jego zalet wymienił m.in. spory zestaw akcesoriów, dużą funkcjonalność, ostre noże pozwalające na skuteczne rozdrobnienie wszystkich produktów, skuteczne gotowanie i parowe przygotowywanie posiłków, intuicyjny system czy dość sporą bazę przepisów.

Co prawda, „Lidlomix” będzie dostępny w cenie 1899 złotych, czyli tej standardowej. Natomiast wcześniej można było go kupić taniej, przykładowo za 1699 złotych. Z drugiej strony, szalejącą inflacja i rosnące ceny sprawiają, że elektronika jest coraz coraz droższa i coraz trudniej o jakiekolwiek promocje.

Należy mieć na uwadze, że liczba dostępnych egzemplarzy będzie ograniczona. W związku z tym, jeśli jesteście zainteresowani tym modelem „Lidlomixa”, to warto się pospieszyć z jego zakupem, gdy już pojawi się w sprzedaży.

Wciąż nie wiesz, czy warto go kupić? Zajrzyj do naszych wpisów na jego temat:

_

„Lidlomix” nie jest oficjalną nazwą opisywanych robotów kuchennych. Jest to jedynie przydomek, nadany im ze względu na dostępność w sieci sklepów Lidl.