Hand Massager Bauhutte Masażer Dłoni dla Graczy

Oto masażer dłoni dla graczy. Nie, to nie żart!

Jeśli po wielogodzinnych sesjach z grami e-sportowymi lub MMO chcielibyście chociaż na chwilę dać odpocząć swoim dłoniom przy pomocy masażu, to firma Bauhutte ma dla Was ciekawy gadżet. A przynajmniej jeśli uda się go Wam ściągnąć z Japonii.

Hand Massager — masażer dla graczy, prosto z Japonii

Niecodzienne gadżety dla graczy to nic nowego, szczególnie w Japonii. Jednak i tak Hand Massager firmy Bauhutte przyciągnął moją uwagę, głównie za sprawą swojego mało krzykliwego designu, jak i dzięki swojej całkiem sensownej funkcjonalności. Urządzenie Hand Massager ma trzy różne opcje masażu, które pozwalają wybrać, jak intensywny masaż dłoni chcemy uzyskać. Dodatkowo do wyboru mamy dwa tryby masażu: zarówno całej dłoni, jak i samych palców.

Urządzenie powinno w ten sposób wspomóc krążenie w naszej dłoni, jak i po prostu pomóc zrelaksować się w przerwie pomiędzy grą czy pracą. Co ciekawe, wewnątrz Hand Massagera znajdziemy nawet podgrzewacz, który może rozgrzać naszą dłoń przed kolejnym meczem w CS:GO lub League of Legends.

I choć z samego gadżetu można się początkowo śmiać, tak trzeba przyznać, że ma on całkiem sporo sensu. Jako osoba, która przy komputerze pracuje po nawet kilkanaście godzin dziennie, z przyjemnością sprawdziłbym taki masażer u siebie w domu, jak i w biurze. Urządzenie w sumie ma aż 15 masujących poduszek powietrznych, które bezproblemowo wymasują zarówno naszą lewą, jak i prawą dłoń.

W Japonii za Hand Massager zapłacić trzeba 150 dolarów (ok. 600 złotych). Niestety, na ten moment produkt nie jest sprzedawany poza Krajem Kwitnącej Wiśni. W przyszłości jednak można się spodziewać dystrybucji w Europie i Ameryce, ponieważ firma Bauhutte ma anglojęzyczną wersję swojej strony.

W przeszłości firma Bauhutte wypuściła na rynek również inne specyficzne produkty dla graczy jak, chociażby… specjalne łóżko dla gamerów.

Już jestem ciekaw, jaki będzie kolejny produkt tego producenta 😉