Monsieur Cuisine Smart (źródło: Lidl)
Monsieur Cuisine Smart (źródło: Lidl)

Monsieur Cuisine Smart najtaniej w historii! Kiedy startuje promocja?

Kuchnia to serce domu, a współczesne technologie czynią z niej prawdziwe centrum zarządzania domowym jadłospisem. W obliczu rosnącego zainteresowania urządzeniami, które ułatwiają przygotowywanie posiłków, Monsieur Cuisine Smart ponownie wzbudza emocje swoją obecnością w ofercie Lidla. Ten wielofunkcyjny robot kuchenny, znany szerzej jako Lidlomix, powraca na rynek z nową, atrakcyjną ceną, przyciągając uwagę klientów swoimi zaawansowanymi funkcjami i możliwościami.

Czym wyróżnia się Monsieur Cuisine Smart?

Ten robot kuchenny to urządzenie przystosowane do różnorodnych zadań kuchennych. Wyróżnia się mocą 1200 W i funkcją Wi-Fi. Jest gotowy sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Wyjmowana misa ze stali nierdzewnej o pojemności 4,5 litra, uchwyty ułatwiające manipulację, szczelna pokrywka i bogaty zestaw akcesoriów to tylko niektóre cechy, które mają sprawić, że gotowanie będzie bardziej efektywne i przyjemne.

Decydując się na zakup urządzenia, jakim jest Monsieur Cuisine Smart, warto zastanowić się nad dostępną przestrzenią w kuchni. Jego wymiary to 45,7 x 37 x 29 cm, co wymaga odpowiedniego zaplanowania miejsca na jego przechowywanie. Jednakże jego funkcjonalność – od gotowania na parze po mieszanie i ugniatanie ciasta sprawia, że nawet najbardziej sceptycznie nastawieni do tematu urządzeń kuchennych użytkownicy mogą być szybko przekonani do jego zalet.

Nie jest tajemnicą, że robot może pochwalić się dodatkowymi funkcjami, które mają wyróżnić go na tle innych tego typu urządzeń. 8-calowy, kolorowy ekran dotykowy pozwala nie tylko na łatwe przeglądanie przepisów, ale również na sterowanie głosowe za pomocą Asystenta Google. To otwiera przed użytkownikiem nowe możliwości i ułatwia korzystanie z urządzenia w codziennych czynnościach kulinarnych.

Monsieur Cuisine Smart (pepper.pl)
Monsieur Cuisine Smart (pepper.pl)

Promocja, jakiej jeszcze nie było

Aktualna cena Monsieur Cuisine Smart wynosi 2499 złotych, ale już wkrótce można będzie go nabyć (jak twierdzi Lidl) najtaniej w historii za 1799 złotych. Ograniczona czasowo oferta będzie dostępna w dniach od 24 do 25 listopada w sklepach stacjonarnych oraz online.

Jednak, aby z niej skorzystać, należy być użytkownikiem aplikacji Lidl Plus. To tam znajduje się kupon, który należy aktywować, by zaoszczędzić aż 700 złotych na zakupie tego urządzenia.