Monsieur Cuisine Smart (źródło: Lidl)
Monsieur Cuisine Smart (źródło: Lidl)

Monsieur Cuisine Smart ponownie w promocji w Lidlu!

Coraz więcej osób decyduje się na zakup wielofunkcyjnych robotów kuchennych, które pomagają w codziennym gotowaniu. Monsieur Cuisine Smart, znany również jako Lidlomix, to jeden z czołowych graczy na tym rynku. Teraz można zdobyć ten sprzęt w atrakcyjnej cenie.

Co warto wiedzieć o Monsieur Cuisine Smart?

Mocą 1200 W i funkcją Wi-Fi robot ten zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji. Jego wyjmowana misa ze stali nierdzewnej, o pojemności 4,5 litra, jest idealna dla każdego rodzaju potrawy. Do tego wygodne uchwyty, szczelna pokrywka i różnorodne akcesoria czynią korzystanie z niego prawdziwą przyjemnością.

Przy wymiarach 45,7 x 37 x 29 cm, warto zastanowić się, czy mamy wystarczająco dużo miejsca w kuchni na to urządzenie. Niemniej jednak jego funkcjonalność oraz zaawansowane technologie mogą przekonać nawet tych, którzy mają obawy przed jego rozmiarem.

Jakie dodatkowe funkcje oferuje?

Urządzenie nie tylko świetnie radzi sobie z podstawowymi zadaniami kuchennymi. Jego 8-calowy, kolorowy ekran umożliwia łatwe korzystanie z różnych funkcji, w tym przeglądania przepisów czy sterowania głosowego z pomocą Asystenta Google.

Aktualna cena robota to 2499 złotych, ale już niedługo szykuje się promocja, dzięki której będzie można nabyć urządzenie za 1999 złotych. Będzie on dostępny w sklepach stacjonarnych. Ta atrakcyjna cena będzie ograniczona czasowo, w dniach od poniedziałku 11.09 do soboty 16.09. Aby z niej skorzystać, należy mieć zainstalowaną na swoim smartfonie aplikację Lidl Plus, i to właśnie tam pojawi się kupon, który należy aktywować, zanim sfinalizujemy nasze zakupy. I to tyle w zasadzie dzieli nas od nabycia Lidlomixa taniej o 500 złotych.

Monsieur Cuisine Smart (pepper.pl)
Monsieur Cuisine Smart (pepper.pl)

Monsieur Cuisine Smart wydaje się być dobrą inwestycją, która powinna przynieść wiele korzyści każdemu kucharzowi – zarówno amatorowi, jak i profesjonaliście. A co wchodzi w skład całego zestawu? Wszystkie elementy wymieniono na grafice poniżej.

Monsieur Cuisine Smart (źródło: Lidl)
Monsieur Cuisine Smart (źródło: Lidl)

Jeśli wahacie się jeszcze, czy to urządzenie na pewno jest dla Was, to możecie sprawdzić naszą opinię zaprezentowaną w recenzji.