Black Week 2023 (źródło: Netatmo)
Black Week 2023 (źródło: Netatmo)

Urządzenia Netatmo w obniżonych cenach na Black Friday

Netatmo to producent urządzeń dedykowanych dla inteligentnego domu. Firma skupia swoje portfolio wokół kategorii bezpieczeństwa, komfortu czy monitorowania pogody. Z okazji Black Friday na stronie producenta do 27 listopada 2023 roku można skorzystać z promocji na wybrane urządzenia.

Monitoruj pogodę w inteligentny sposób

Marka Netatmo zasłynęła z urządzeń służących monitorowaniu klimatu wewnętrznego oraz zewnętrznego. Jednym z najbardziej znanych produktów jest Inteligentna Stacja Pogodowa. Ten rozbudowany zestaw urządzeń, złożony został z dwóch modułów, który pozwala na śledzenie wielu parametrów powietrza.

Użytkownik może kontrolować temperaturę, wilgotność, jakość powietrza, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Dodatkowo, w pomieszczeniach monitorowany jest poziom CO2 oraz dźwięki, natomiast na zewnątrz ciśnienie barometryczne i prognoza pogody.

Modułowy zestaw można teraz kupić za 619,99 złotych zamiast 889,99 złotych.

Inteligentna Stacja Pogodowa (źródło: Netatmo)
Inteligentna Stacja Pogodowa (źródło: Netatmo)

Wśród produktów w obniżonych cenach znalazły się także akcesoria służące rozbudowaniu powyższej Inteligentnej Stacji Pogodowej. Wiatromierz jest teraz dostępny za 359,99 złotych (taniej o około 160 złotych), a Deszczomierz kosztuje 258,99 złotych (taniej o około 110 złotych). Mniej zapłacimy też za Dodatkowy Inteligentny Moduł Wewnętrzny, który pozwoli na monitorowanie klimatu kolejnych pomieszczeń w domu. Jego obecna cena wynosi 258,99 złotych zamiast 369 złotych.

Produkty Netatmo do zarządzania ogrzewaniem

Z okazji Black Friday firma zredukowała także ceny urządzeń do zarządzania inteligentnym ogrzewaniem domowym. Jednym z nich jest Inteligentny Termostat. Urządzenie to pozwala na dostosowywanie temperatury wewnątrz pomieszczeń, jednocześnie oszczędzając energię i koszty związane z ogrzewaniem. Sprzęt ten można teraz kupić za 509,99 złotych zamiast 849 złotych.

Inteligentny Termostat (źródło: Netatmo)
Inteligentny Termostat (źródło: Netatmo)

Netatmo obniżyło również cenę Inteligentnego Termostatu, który może współpracować z kotłami zgodnymi z protokołem OpenTherm. Obecnie jego koszt wynosi 699,99 złotych, czyli o 300 złotych mniej niż dotychczas.

Dodatkowe Inteligentne Głowice Termostatyczne, umożliwiające monitorowanie i zarządzanie temperaturą wewnątrz pomieszczeń, dostępne są teraz za 289,99 złotych, zamiast 419,99 złotych.

Zestaw czujników drzwi i okien (źródło: Netatmo)
Zestaw czujników drzwi i okien (źródło: Netatmo)

Monitoring Smart Home

Netatmo nie zapomniało także o zredukowaniu cen produktów służących bezpieczeństwu inteligentnego domu i jego mieszkańców. Wśród przecenionych urządzeń pojawiła się Inteligentna Kamera Wewnętrzna, która jest w stanie rozpoznawać zarejestrowane twarze oraz wysyłać powiadomienia na urządzenia mobilne, gdy wykryje obcą osobę. Koszt sprzętu sięga teraz 569,99 złotych zamiast 949,99 złotych.

Taniej o około 140 złotych można teraz kupić również Inteligentne Czujniki Okien i Drzwi, ich obecna cena to 328,99 złotych.