Elektroniczna niania NannyCam R3 (Źródło: mat.pras)
Elektroniczna niania NannyCam R3 (Źródło: mat.pras)

Nowa elektroniczna niania TrueLife nie spuści dziecka z oka nawet na chwilę

Elektroniczna niania TrueLife NannyCam R7 Dual Smart oraz NannyCam R3 z szerokokątnymi obiektywami potrafią reagować na ruchy i dźwięki dziecka nawet po ciemku.

Dzieci w dobrych rękach technologii

Rodzicielstwo to ciężka praca 24/7. Na szczęście producenci urządzeń smart home oferują cały wachlarz gadżetów podających mamom i tatom pomocną dłoń… lub inteligentną kamerę, asystę i inne przydatne funkcjonalności. Dla szczęśliwych rodziców maluszków na polskim rynku pojawiły się właśnie nowe urządzenia marki TrueLife, specjalizującej się w produktach do pielęgnacji zdrowia, urody i dzieci.

Niania elektroniczna NannyCam R7 z szerokokątnym obiektywem oraz kamerą 360° pozwala na monitorowanie każdego zakamarku pokoju, przekazując obraz w rozdzielczości 2K do dołączonej 5-calowej jednostki rodzicielskiej LCD lub telefonu. Dzięki funkcji TrueLife SmartTrack urządzenie może automatycznie podążać kamerą za ruchem maluszka i obracać się za nim, co jest bardzo pomocne również w przypadku starszych lub bardziej aktywnych dzieci. Kolejna funkcja, TrueLife SmartCare, ostrzega o ruchu lub dźwiękach, wykrywa zmiany temperatury i wilgotności oraz reaguje na płacz dziecka. Co więcej, gdy tylko zapadnie ciemność automatycznie włącza ona noktowizor. TrueLife NannyCam R7 potrafi puszczać kołysanki oraz naśladować dźwięki bicia serca. Cena urządzenia to 1015,50 złotych.

Elektroniczna niania NannyCam R7 (Źródło: mat.pras)
Elektroniczna niania NannyCam R7 (Źródło: mat.pras)

Szukacie bardziej budżetowej wersji elektronicznej niani? TrueLife NannyCam R3 to łatwo parująca się z telefonem komórkowym kamera do monitoringu pomieszczeń. Urządzenie wykrywa ruch, dźwięk, zmianę temperatury i ostrzega, gdy dzieje się coś nietypowego. Ponadto, sprawuje opiekę nad pociechą, nagrywając wideo w jakości Full HD w trybie 24/7 bezpośrednio na kartę SD. Szerokokątny obiektyw, noktowizor, oraz aplikacja TrueLife Smart pozwala dopasować ustawienia niani do potrzeb rodzica i maluszka. Cena urządzenia to 350,69 złotych.

Inteligentna niania i waga najlepszymi partnerami rodzica

Nowe elektroniczne nianie to nie jedyne urządzenia mające premierę na polskim rynku. Nowa waga niemowlęca BabyScale B5 BT pomaga monitorować rozwój dziecka od urodzenia aż do momentu, gdy osiągnie wagę 20 kg – z dokładnością do 5 g. Dzięki funkcji TARE dziecko można zważyć nawet, gdy jest ubrane lub owinięte w kocyk, ponieważ ich waga jest odliczana automatycznie.

Waga ma funkcję HOLD, która działa w dwóch trybach: automatycznym i ręcznym. Pierwszy samodzielnie dokonuje pomiaru wagi, drugi zapewnia pełną kontrolę nad procesem. Obie funkcje mogą być sterowane również zdalnie przez aplikację.

Elektroniczna waga TrueLife BabyScale B5 BT (Źródło: mat.pras.)
Elektroniczna waga TrueLife BabyScale B5 BT (Źródło: mat.pras.)

Dotychczasowa bolączka rodziców w postaci niepożądanego przesuwania się dostępnych na rynku wag została rozwiązana przez TrueLife dzięki zastosowaniu gumowanych nóżek. Baterie urządzenia BabyScale B5 BT wytrzymują do 400 pomiarów, a dzięki funkcji automatycznego wyłączania się po dwóch minutach mają długą żywotność. Cena urządzenia to 276,82 złotych.

Nowe urządzenia TrueLife dostępne są już w sklepach oraz na oficjalnej stronie producenta.