Black Friday 2023 (źródło: EZVIZ)
Black Friday 2023 (źródło: EZVIZ)

Odkurzacze i roboty marki EZVIZ w okazyjnych cenach na Black Friday

EZVIZ to marka znana z różnorodnych rozwiązań dla inteligentnego domu. W bogatym portfolio firmy znajdziemy przede wszystkim urządzenia zabezpieczające Smart Home, takie jak kamery, czujniki czy stacje zasilania. W ofercie jest też miejsce na wydajne odkurzacze oraz roboty sprzątające, które z okazji tegorocznego Black Friday można kupić taniej o nawet 35%.

Tańsze roboty EZVIZ posprzątają za Ciebie

Oferta urządzeń sprzątających marki EZVIZ jest dość spora, jest więc w czym wybierać, szczególnie z okazji trwającej promocji. Wśród urządzeń z obniżoną ceną znalazł się robot sprzątający i mopujący RS2, który nie tylko sprzątnie za nas, ale samodzielnie zainstaluje i odczepi mopa, umyje go i osuszy, a na koniec napełni swój zbiornik wprost ze stacji dokującej.

Sprzęt korzysta z nawigacji laserowej D-ToF, dzięki czemu bez problemu unika wykryte przeszkody oraz automatycznie mapuje pomieszczenia. Robot ten został wyposażony w kamerę 3K, która jest odpowiedzialna za wykrywanie ludzi i zwierząt oraz stanowi dodatkową formę monitoringu z podglądem w aplikacji. Urządzenie jest wygodnie sterowane z poziomu aplikacji, a także jest zintegrowane z Asystentem Google oraz Amazon Alexą.

Obecna cena RS2 wynosi 2499 złotych zamiast około 3300 złotych.

Na promocję trafił także model robota odkurzającego i mopującego EZVIZ RE5. Urządzenie to wykorzystuje moc ssania do 4000 Pa, korzysta z nawigacji oraz technologii LiDAR do mapowania pomieszczeń i planowania trasy przejazdu. Sprzęt samodzielnie wykryje dywany i jest teraz dostępny za 899 złotych zamiast około 1200 złotych.

W promocji można znaleźć także model RE5 Plus, który ma rozbudowaną stację dokującą, umożliwiającą automatyczne opróżnianie robota do worka na kurz o pojemności 4 litrów, co pozwala zapomnieć o wyrzucaniu odpadów nawet na 90 dni. Ta wersja sprzętu dostępna jest za 1099 złotych, czyli o około 500 złotych mniej.

Robot sprzątający RE5 Plus (źródło: EZVIZ)
Robot sprzątający RE5 Plus (źródło: EZVIZ)

EZVIZ obniżył również cenę robota odkurzającego, którego moc ssania sięga 2700 Pa. Urządzenie to ma sporych rozmiarów zbiornik na kurz o pojemności 800 mililitrów. Model RC3 samodzielnie nawiguje i planuje trasy, wykrywa uskoki i odkurzy pomieszczenia do 200 m2 na jednym ładowaniu. Robot ten jest teraz dostępny za 599 złotych zamiast nawet 999 złotych. 

Urządzenie można także kupić z nieco bardziej zaawansowaną stacją, która samodzielnie opróżni odkurzacz wprost do worka na odpady, wystarczającego nawet na 90 dni. Koszt modelu EZVIZ RC3 Plus wynosi 899 złotych, czyli nawet 500 złotych mniej niż dotychczas.

Inteligentne odkurzacze pionowe w niższej cenie

EZVIZ w tegorocznej promocji z okazji Black Friday umieścił także dwa wydajne i inteligentne odkurzacze pionowe. Jednym z nich jest model RH1, którego moc ssania sięga aż do 12 000 Pa, sprzęt automatycznie wykrywa plamy i reguluje ilość podawanej na podłogę wody. Urządzenie zostało wyposażone w dwa zbiorniki, jeden na wodę czystą, a drugi na brudną. Czas pracy pozwoli na jednym ładowaniu sprzątnąć dom o powierzchni do 200 m2, a szczotka obrotowa samodzielnie się oczyści i automatycznie osuszy. Cena EZVIZ RH1 to 1299 złotych zamiast nawet 1999 złotych.

Odkurzacze i roboty marki EZVIZ w okazyjnych cenach na Black Friday
Odkurzacz RH1 (źródło: EZVIZ)

W promocji znalazł się także drugi rodzaj odkurzacza na mokro i sucho. Model RH2 został wyposażony w silnik bezszczotkowy, którego prędkość sięga nawet 72000 obrotów na minutę. Sprzęt ten, podobnie jak poprzednik, został wyposażony w dwa osobne zbiorniki na wodę brudną i czystą, a także oświetlenie LED-owe, które zwiększa widoczność kurzu. Urządzenie samodzielnie czyści i osusza szczotkę, zapobiegając rozwojowi bakterii, pleśni czy emisji brzydkich zapachów. Odkurzacz ten jest teraz dostępny za 1899 złotych, a więc o 600 złotych taniej w porównaniu do cen w sklepach nieuczestniczących w akcji.

Promocja trwa do 11 grudnia 2023 roku i można z niej skorzystać w serwisie Allegro oraz w EC Systems, X-KOM, Media Markt, MediaExpert, RTV Euro AGD, Techlord, Neonet i Rozetka.