Panasonic Multishape
fot. Panasonic

Jedno urządzenie zamiast golarki, trymera i szczoteczki do zębów? To nowy Panasonic Multishape

Nowe urządzenie wielofunkcyjne Panasonic Multishape pozwoli nam zastąpić kilka urządzeń pielęgnacji osobistej. Dzięki szerokiemu wachlarzowi końcówek użytkownicy zyskają możliwość przycinania i golenia włosów oraz… mycia zębów.

Zastąp cały arsenał jednym urządzeniem z Panasonic Multishape

Panasonic Multishape to ciekawe urządzenie do codziennej pielęgnacji, które ma zestaw wielu końcówek i umożliwia dostosowanie do rutyny pielęgnacyjnej użytkownika. Co najlepsze, klienci nie muszą kupować całego kompletu, dzięki czemu oszczędzają miejsce do przechowywania, a zarazem minimalizują produkcję tworzywa sztucznego, dbając o środowisko.

Urządzenie Panasonic Multishape oferuje pięć wymiennych głowic, które można do niego dokupić wedle własnych potrzeb. Są to:

  • trymer do brody i włosów – umożliwia przycinanie w zakresie od 0,5 do 20 mm. Ma pokrętło regulacyjne i dwie nakładki grzebieniowe w zestawie,
  • trymer do brody, włosów i ciała – pozwala regulować długość przycinanych włosów, lecz zakres wynosi tutaj od 0,5 do 30 mm. Do tej nakładki dołączane są cztery nasadki grzebieniowe, w tym jedną 1,5 mm dedykowaną do trymowania włosów na ciele,
  • trymer do nosa, uszu i twarzy – pozwala przecyzyjnie przycinać nawet najtrudniej dostępne miejsca, ma dedykowany system czyszczenia Vortex, wykorzystujący wodę do łatwego i dokładnego czyszczenia,
  • głowica goląca z trzema ostrzami – ma trzy ruchome, pojedyncze ostrza, które są delikatne dla skóry dzięki łagodnemu, okrągłemu kształtowi, który równomiernie do niej przylega,
  • elektryczna szczoteczka do zębów – pozwala czyścić zęby i jamę ustną z wykorzystaniem technologii sonicznej przy jednoczesnym minimalizowaniu obciążenia dziąseł oraz uzębienia. W zestawie znalazły się dwie główki szczoteczki – wielofunkcyjna oraz o bardzo drobnym włosiu, docierającym do kieszonek przyzębnych dla dokładniejszego szczotkowania.
Panasonic Multishape
fot. Panasonic

Urządzenie Panasonic Multishape jest wodoodporne, pozwalając na opłukanie pod bieżącą wodą bez obawy o zalanie i uszkodzenie. Dzięki temu wszystkie końcówki można łatwo i szybko wyczyścić po użyciu. Ponadto producent do końcówek szczoteczek dołącza nakładki ochronne, umożliwiające wygodne zabranie urządzenia w podróż.

Użytkownicy mogą wybrać Panasonic Multishape z jednym z dwóch rodzajów akumulatora – litowo-jonowym lub niklowo-metalowo-wodorkowym. Pierwszy z nich zapewnia do 90 minut pracy trymera po godzinnym ładowaniu, zaś drugi pozwala korzystać z urządzenia przez 50 minut po ładowaniu go przez godzinę.

Na razie nie mamy dokładnych informacji na temat cen i dostępności Panasonic Multishape w naszym kraju. Na polskiej stronie producenta pojawiła się już strona dotycząca nowego urządzenia, co sugeruje, że od debiutu dzieli nas niewiele czasu.