Oświetlenie Beam (źródło: Yeelight)
Oświetlenie Beam (źródło: Yeelight)

Pasek świetlny Yeelight Beam uzbrojony w Matter trafia do przedsprzedaży

Oferta marki Yeelight ponownie się powiększa. Tym razem do grona inteligentnych urządzeń oświetleniowych trafia ciekawy pasek świetlny Beam z podświetlaną podstawką, który pracuje w zgodzie ze standardem Matter. Co jeszcze proponuje nowy sprzęt?

Nowość w portfolio oświetleniowej marki

Firma Yeelight jest marką, która w swoim portfolio oferuje przede wszystkim rozwiązania oświetleniowe o inteligentnych funkcjach. Światła m.in. można w łatwy sposób przyciemniać czy rozjaśniać, jak i wybierać ich barwę spośród ogromnej gamy kolorystycznej oraz zimnej i ciepłej bieli.

Najnowszym produktem marki okazał się być pasek świetlny Beam, który montowany jest w pionie. Jego początek lokowany jest w okrągłej podstawie, natomiast same LEDowe diody biegną wzdłuż bazy, a także zarówno z przodu, jak i z tyłu pionowego drążka.

Oświetlenie Beam (źródło: Yeelight)
Oświetlenie Beam (źródło: Yeelight)

Yeelight wyposażył swoje nowe urządzenie w poręczny uchwyt na słuchawki, który w łatwy sposób można zdemontować, jeśli użytkownik nie ma zamiaru go używać. Jak wynika z informacji, sprzęt może też korzystać z aplikacji na smartfony, przeznaczonej do synchronizacji. Pozwala ona na wybranie kolorów oraz jasności świateł, a także zgranie ich z odtwarzaną muzyką.

Yeelight Beam – inteligentny zestaw pasków świetlnych z synchronizacją

Najnowsze urządzenie otrzymało mnóstwo inteligentnych funkcji. Nowe oświetlenie Beam obsługuje standard Smart Home znany jako Matter over Wi-Fi. Oznacza to, że sprzęt bez problemu połączy się z głównymi systemami dedykowanymi inteligentnemu domowi. Wśród nich można wspomnieć o Amazon Alexa, Google Home, Apple Home, a także Samsung SmartThings.

Oświetlenie Beam (źródło: Yeelight)
Oświetlenie Beam (źródło: Yeelight)

Nowy pasek świetlny Beam dostępny jest już na stronie producenta w ramach przedsprzedaży, gdzie za przesłany 1 dolar możliwe jest zredukowanie ceny nowego sprzętu o 30% w stosunku do nieogłoszonej jeszcze ceny detalicznej.