Philips Hue wprowadza trzy nowe lampy zewnętrzne
philips hue fot.Signify

Philips Hue wprowadza trzy nowe lampy zewnętrzne

Philips Hue dała się nam poznać jako marka oferująca jedno z najlepszych inteligentnych oświetleń na rynku. Bardzo cieszy fakt, że wraz z nadchodzącą wiosną zaprezentuje nam trzy nowe lampy do użytku zewnętrznego. W końcu już niedługo wieczory staną się coraz cieplejsze, a wraz z nimi zaczniemy spędzać coraz więcej czasu w ogrodach.

Nowa lampa Philips Hue odmieni wygląd domu

Firma Signify ogłosiła, że już niedługo wprowadzi na rynek trzy nowe lampy oświetleniowe do kolekcji swojego inteligentnego oświetlenia zewnętrznego – będą to Inara, Lucca i Resonate. Najpierw pojawią się one w Stanach Zjednoczonych i będą dostępne już od 1 marca 2022 roku. Jednak to nie koniec, gdyż w aplikacji Hue również znajdziemy dodaną nowość – będą to dwa efekty świetlne.

Jak wyglądają wspomniane lampy?

Philips Hue Inara to pierwsza z nich. Świetnie będzie prezentowała się w ogrodzie zaprojektowanym w stylu vintage, gdyż została utrzymana właśnie w tym klimacie. Przypomina pierwszą żarówkę wynalezioną przez Thomasa Edisona.

Jej wygląd nie jest niczym zaskakującym, gdyż na rynku można spotkać sporo produktów o bardzo podobnym wzornictwie. W tym modelu króluje tradycja i staromodność. Odsłoniętą w ten sposób żarówkę można spotkać obecnie bardzo często, zarówno w pomieszczeniach wewnątrz domu, jak i na zewnątrz. Inara nie ma opcji zmiany kolorów, jednak przy pomocy aplikacji wyregulujemy jasność żarówki. Możemy to zrobić również poprzez polecenie głosowe, gdyż produkt jest kompatybilny z Amazon Alexa oraz Asystentami głosowymi Google. Jej koszt to 100 dolarów.

Philips Hue wprowadza trzy nowe lampy zewnętrzne
Philips hue Inara fot. signify

Philips Hue Lucca to zdecydowanie bardziej nowoczesna odsłona lampy. Powinni wziąć ją pod uwagę wszyscy, którzy lubią nadążać za zmieniającymi się trendami w wyposażeniu domu. Z wyglądu jest dużo mniejsza oraz zdecydowanie bardziej minimalistyczna. Dodatkowo oferuje opcję kontroli jasności oraz zmiany kolorów świateł. Idealnie będą prezentować się na tarasie, w pobliżu wypoczynku.

Cena to 99,99 dolarów.

Philips Hue wprowadza trzy nowe lampy zewnętrzne
Philips Hue Lucca fot. Signify

Ostatni z nowych produktów Philips Hue nazywa się Resonate. Utrzymana w ciemnych barwach i niezwykle prosta lampa, po zamontowaniu i włączeniu dodaje wokół przytulny blask. Kieruje swoje światło w górę i w dół, dodając ścianom efektu, który od razu rzuca się w oczy. Ten model także ma funkcję zmiany koloru oraz dopasowania jasności.

Jest również najdroższą lampą wśród wymienionych nowości i kosztuje 159,99 dolarów.

Philips Hue wprowadza trzy nowe lampy zewnętrzne
Philips hue Resonate fot. Signify

Wszystkie trzy prezentowane produkty są kompatybilne z aplikacją Philips Hue. Można także do nich podłączyć automatyczny czujnik ruchu. Inteligentne oświetlenie od Philips współpracuje również z platformami smart home, czyli Amazon Alexa, Google Home, Samsung SmartThings i Apple HomeKit.