Elastyczne złącze Perifo (źródło: Signify)
Elastyczne złącze Perifo (źródło: Signify)

Philips Hue z nowymi inteligentnymi produktami oświetleniowymi

Marka Signify zaprezentowała nowe urządzenia Philips Hue. Do portfolio trafia nowy kinkiet, przewód wiszący, który uzupełni popularne żarówki, a także nowe kamery, zapewniające bezpieczeństwo domu i jego mieszkańców.

Zapowiedź produktów Philips Hue

Jednym z urządzeń oświetleniowych, które w ciągu najbliższych miesięcy mają trafić na europejski rynek, jest przewód wiszący Philips Hue. Sprzęt ten jest uzupełnieniem dla popularnych żarówek Filament, montowanych np. nad stołami. Zapowiadane przewody częściowo będą wykonane z wykorzystaniem technologii druku 3D i będą dostępne w bieli oraz czerni. Produkt ten zadebiutuje na terenie UE w lutym 2024 roku za 59,99 euro (około 260 złotych).

Wśród propozycji marki Signify pojawiły się także nowe złącza elastyczne Perifo oraz T, które umożliwiają rozdzielenie szyn w trzech różnych kierunkach. Dzięki niewielkim urządzeniom możliwe jest rozprowadzenie oświetlenia o dowolnym kształcie. Produkty mają pojawić się na europejskim rynku 6 lutego 2024 roku za 34,99 euro (około 150 złotych).

Złącze Perifo T (źródło: Signify)
Złącze Perifo T (źródło: Signify)

Signify zaprezentowało także nowy kinkiet Philips Hue Dymera produkowany w eleganckiej czerni. Urządzenie może zostać zamontowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Sprzęt emituje światło ciepłe i chłodne białe, a także kolorowe.

W sprzedaży na terenie UE będzie dostępny od 27 lutego 2024 roku za 59,99 euro (około 260 złotych) w rozmiarze M lub za 69,99 euro (około 305 złotych) w rozmiarze L.

Philips Hue Dymera (źródło: Signify)
Philips Hue Dymera (źródło: Signify)

Nowe produkty w ofercie Signify

Signify wprowadziło już na europejski rynek nowy zestaw startowy z serii Secure oraz kamerę reflektorową. Zestaw składa się z przewodowej kamery z zasilaczem i uchwytem do zamontowania na ścianie, a także z dwóch czujników kontaktowych, dwóch żarówek oraz mostka Bridge.

Pakiet urządzeń może sprawdzić się zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz budynku. Urządzenia pozwalają na stały podgląd, rozmowę dwukierunkową oraz skuteczne odstraszenie nieproszonych gości. Zestaw startowy dostępny jest od 23 stycznia br. na terenie Unii Europejskiej za 399,99 euro (około 1750 złotych).

Zestaw startowy Philips Hue Secure (źródło: Signify)
Zestaw startowy Philips Hue Secure (źródło: Signify)

Do oferty trafiła też kamera reflektorowa Philips Hue Secure, której zadaniem jest oświetlenie obszaru przed domem czy na podjeździe. Urządzenie to, podobnie jak zestaw startowy, pojawiło się już na rynku, a jego cena to 349,99 euro (około 1530 złotych).

Kamera reflektorowa (źródło: Signify)
Kamera reflektorowa (źródło: Signify)