Oświetlenie Festavia (źródło: HueBlog)
Oświetlenie Festavia (źródło: HueBlog)

Philips Hue otwiera sklep internetowy z częściami zamiennymi

Każdy z nas spotkał się z sytuacją, gdy kabel zasilający czy uchwyty do listew świetlnych uszkodziły się albo zagubiły w domowym zgiełku. Użytkownicy urządzeń marki Philips Hue nie będą musieli się już czym martwić, bo producent otwiera własny sklep internetowy z częściami zamiennymi.

Części zamienne dla inteligentnych urządzeń

Posiadacze inteligentnych sprzętów marki Philips Hue nie muszą już obawiać się, że będą musieli wyrzucić urządzenia, których części uległy zniszczeniu czy zwyczajnie się zgubiły. Firma, zgodnie z zapowiedzią, właśnie otworzyła sklep internetowy Hue, oferujący potrzebne użytkownikom zamienne części.

Oczywiście, dodatkowe zakupy online nie są dedykowane tylko dla osób, które zagubiły jakiś przedmiot. Części zamienne przydadzą się także m. in. użytkownikom pasków świetlnych, aby nie było konieczne przenoszenie stacji ładującej dedykowanej dla przenośnej lampy stołowej.

Aplikacja Philips Hue Sync TV (źródło: Singify)
Aplikacja Philips Hue Sync TV (źródło: Singify)

Co znalazło się w ofercie sklepu internetowego Philips Hue?

Oferowane w nowym sklepie produkty są warte uwagi szczególnie dla osób, które posiadają inteligentne przedmioty bez gwarancji. Oferta sklepu internetowego z częściami zamiennymi zaczyna się od 9,99 euro, co nie jest bardzo wysoką ceną jak na urządzenia oferowane przez markę Philips Hue.

Wśród urządzeń dostępnych do zakupu w sklepie online można odnaleźć już podstawkę Play Lightbar, dostępną za kwotę 9,99 euro. Ponadto w ofercie znajdują się także wsporniki dedykowane do gradientowej listwy oświetleniowej Play do telewizorów za kwotę rzędu 12,99 euro, a także stacja ładująca za 39,99 euro czy przedłużacz kabla zasilającego za 10,99 euro. Sklep internetowy oferuje również zasilacze do sprzętów oświetleniowych.