5. urodziny salonu Xiaomi w Serenadzie. Złap najciekawsze promocje!
Źródło: Mi-Store

5. urodziny salonu Xiaomi w Serenadzie. Złap najciekawsze promocje!

Już 25 marca pierwszy salon Xiaomi w Polsce będzie świętował swoje 5. urodziny. Ten wyjątkowy jubileusz odbędzie się na terenie Centrum Handlowego Serenada w Krakowie i będzie uświetniony wieloma atrakcjami oraz kilkoma naprawdę potężnymi promocjami, które powinny zainteresować fanów marki.

25 marca salon Xiaomi w Serenadzie stanie się miejscem, w którym – bez wątpienia – będzie się działo. Na klientów czekać będą liczne konkursy, wspominki oraz quizy wiedzy, a także możliwość nagrania pamiątkowego filmiku w fotobudce 360°.

Dodatkowo 50-ciu pierwszych gości otrzyma pamiątkowe koszulki, stworzone specjalnie na tę okazję. Jeżeli jednak posiadasz oryginalny T-shirt z czasów otwarcia krakowskiego salonu, to warto go przywdziać, gdyż sieć zapowiedziała niespodzianki dla osób, które takowy zachowały w swojej garderobie.

Warto przyjść wcześnie, bo Vacuum-Mop 2 Ultra będzie tańszy o połowę

Salon Xiaomi w krakowskiej Serenadzie funkcjonuje w godzinach 10:00 – 21:00, ale nie wszystkie promocje wystartują w momencie otwarcia obiektu. Będą one uruchamiane turowo, o różnych godzinach, co z pewnością pozwoli rozładować napięcie i da szansę każdemu chętnemu kupić chociaż jeden z przecenionych produktów.

Na sam początek organizatorzy przewidzieli dwie bomby, czyli ubiegłoroczny flagowiec Xiaomi 12 w cenie 1999 złotych (przeceniony z 3799 złotych!) oraz odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra wraz ze stacją opróżniającą w zawrotnej kwocie 1699 złotych. Warto zauważyć, że to połowa regularnej ceny! Oba sprzęty będą dostępne w ilości 10 sztuk, więc najlepiej zjawić się po nie z samego rana.

5. urodziny salonu Xiaomi w Serenadzie. Złap najciekawsze promocje!
Źródło: Mi-Store

Tuż po otwarciu będzie można upolować także 27-calowe monitory IPS Xiaomi Mi Desktop Monitor, które zostały przecenione z 999 złotych na 499 złotych oraz 20 egzemplarzy słuchawek Xiaomi Buds 3 z ANC i przyzwoitym czasem pracy w najniższej dotąd cenie 149 złotych (399 złotych cena regularna). Fani sportowych opasek również powinni się ucieszyć, bo z informacji wynika, że sieć przygotowała 100 sztuk Smart Band 7 za jedyne 79 złotych.

Pozostałe promocje, trwające od rana do zamknięcia, na które warto zwrócić uwagę, to przede wszystkim mały głośnik bezprzewodowy Mi Compact Bluetooth Speaker 2 w symbolicznej cenie 9 złotych (69 złotych cena regularna), lampka aktywowana ruchem z łącznością BLE Xiaomi Mi Motion-Activated Night Light 2 za 29 złotych (79 złotych cena regularna) oraz czujnik światła Xiaomi Mi Light Detection Sensor za 19 złotych (69 złotych cena regularna).

O 15:00 wystartują kolejne obniżki. O 17:00 następne i tak już do wieczora

Po południu kupujący będą mieli szansę zdobyć odkurzacz ręczny Xiaomi Mi Vacuum Cleaner G10 w cenie 899 złotych zamiast 1499 złotych oraz Xiaomi Smart Blender za 349 złotych, czyli 42 procent taniej niż zazwyczaj. O godzinie 17:00 ruszą kolejne obniżki, z których najciekawsza wydaje się ta na hulajnogę elektryczną Xiaomi Mi Electric Scooter 3 Lite, gdyż pozwoli ona zatrzymać w kieszeni 700 złotych. Uwaga, tylko 20 pojazdów będzie dostępnych za 1499 złotych.

5. urodziny salonu Xiaomi w Serenadzie. Złap najciekawsze promocje!
5. urodziny salonu Xiaomi w Serenadzie. Złap najciekawsze promocje!
Źródło: Mi-Store

Wieczorem, bo o 19:00, dojdą następne pozycje, mogące zaciekawić użytkowników inteligentnego domu. Pierwsze smart urządzenie to grzejnik Mi Smart Space Heater S, który będzie można pozyskać 400 złotych taniej niż zawsze, czyli za 299 złotych, a drugie to wentylator Mi Smart Standing Fan 2 Lite, który będzie do kupienia za 199 złotych zamiast 319.

Należy pamiętać, że wszystkie omówione oferty będą limitowane, dostępne wyłącznie stacjonarnie i że każdy klient ma możliwość zakupu jedynie 1 sztuki każdego promocyjnego produktu. Więcej informacji oraz regulamin akcji znajdziecie na stronie Mi-Store.

Jestem ciekawy, czy waszym zdaniem te promki mają potencjał przebić lidlowe wojny o Crocsy i czy w ogóle planujecie się pojawić w ten weekend w krakowskim sklepie? Dajcie znać.