PLAY BOX TV (Źródło: mat. pras.)
PLAY BOX TV (Źródło: mat. pras.)

Play kontratakuje – 2 warianty telewizyjne, internet, 2 warianty 5G i gama nowych urządzeń

Oto gorące bułeczki od Play — jeden z największych operatorów telefonii w Polsce zaprezentował szeroką ofertę nowych usług i produktów, w tym bogate pakiety telewizyjne, szybki internet, sieć 5G dla telefonu i nowe akcesoria.

Play z nową, kompleksową ofertą

Jeden z największych operatorów w Polsce przygotował specjalną ofertę dla klientów. Coś dla siebie znajdą zarówno miłośnicy telewizji i serwisów streamingowych, osoby poszukujące najlepszego internetu oraz zwolennicy sieci 5G w swoich telefonach. Ale zacznijmy po kolei.

Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście się na usługę telewizyjną, pomimo wcześniejszych zachęt ze strony operatora, teraz pojawia się idealna okazja, by ponownie przemyśleć swoje potrzeby. Play przygotował ofertę telewizyjną dostępną w dwóch wariantach: Telewizję Nowej Generacji, łączącą pakiety kanałów z serwisami streamingowymi oraz Telewizję Max z szerokim portfolio kanałów. Oba warianty mają tę samą cenę – już od 45 złotych za miesiąc.

Telewizja Nowej Generacji to usługa łącząca telewizję z platformami. W ramach usługi klienci otrzymują 75 popularnych kanałów, dostęp do Viaplay w cenie abonamentu oraz pulę punktów, które mogą dowolnie wymieniać na serwisy streamingowe, pakiety premium oraz pakiety dodatkowych kanałów. Pozwala to na dopasowanie oferty pod siebie oraz na jej zmianę co miesiąc, aby uzyskiwać dostęp do najbardziej interesujących nas produkcji.

PLAY BOX TV (Źródło: mat. pras.)
PLAY BOX TV (Źródło: mat. pras.)

Dodatkowo – klienci będą otrzymywać przez pierwsze pół roku bonusowe 100 punktów co miesiąc. Dzięki temu będą mogli bez przeszkód testować usługę oraz pakiety dodatkowe i wybrać najbardziej interesujące ich treści. Punkty można wykorzystać na dostęp do: Netflix, HBO Max, Polsat Sport Premium, CANAL+ online, ELEVEN SPORTS, Cinemax lub pakiety kanałów tematycznych: Kids, Sport, Filmy i seriale, Info, Dokumenty, Lifestyle, Polsat.

Telewizja Max natomiast to wariant dla zainteresowanych w głównej mierze telewizją – 157 kanałów z pakietu Max, dostęp do Viaplay w cenie abonamentu oraz dostęp do serwisu Netflix przez 2 miesiące w prezencie, a także możliwość dokupienia w dowolnym momencie serwisów i pakietów premium.

PLAY BOX TV (Źródło: mat. pras.)
PLAY BOX TV (Źródło: mat. pras.)

Co poza telewizją?

Oprócz oferty telewizyjnej operator zaprezentował również pakiet superszybkiego światłowodu aż do 5 Gb/s. Najwyższa prędkość dostępna jest na wybranych obszarach, poza nią Play oferuje także prędkości internetu 1 Gb/s, 600 Mb/s oraz 300 Mb/s. W ramach promocji każdy wariant internetu można mieć już za 35 złotych miesięcznie przez pierwsze pół roku.

Co z internetem poza domem? Tutaj również Play nie zawodzi, oferując abonamenty, gdzie oprócz nielimitowanych rozmów, SMS-ów i MMS-ów operator proponuje duże paczki danych – nawet 300 GB z pełną prędkością miesięcznie. 2 abonamenty 5G w cenie 1 można mieć już od 65 złotych miesięcznie po rabatach. Mało? Operator proponuje do tego smartfony Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G oraz Samsung Galaxy A34 5G, które można dokupić w ratach 0%.

PLAY BOX NET (Źródło: mat. pras.)
PLAY BOX NET (Źródło: mat. pras.)

Do wykorzystania tych usług bardzo dobrze nadadzą się urządzenia zaprezentowane przez fioletowego operatora. Dekoder PLAY BOX TV i router PLAY BOX NET zaprojektowano tak, aby stanowiły spójny, estetyczny duet. Dekoder wspiera 4K oraz technologie HDR i Dolby Vision, a system Android TV pozwala na dostęp do tysięcy gier i aplikacji. Router natomiast obsługuje nowoczesny standard sieci Wi-Fi 6, więc to idealny partner dla światłowodu 5 Gb/s.

Wszystkie te oferty można łączyć w dowolnych konfiguracjach, a więcej informacji uzyskamy, przychodząc do jednego z salonów Play, dzwoniąc na numer 790 500 500 oraz odwiedzając stronę operatora.