Polsat Box - logo
(źródło: Polsat Box)

Prezent z okazji Dnia Dziecka od Polsat Box – 5 kanałów dla najmłodszych za darmo

Z okazji zbliżającego się dnia dziecka Polsat Box udostępnia pięć kanałów dziecięcych w technologii satelitarnej, kablowej IPTV oraz mobilnie do końca czerwca.

Dzień dziecka już tuż tuż

Polsat Box to polska marka usług cyfrowej telewizji satelitarnej, dostępna za pośrednictwem przeglądarki internetowej, na urządzeniach mobilnych, telewizorach Smart TV oraz na Apple TV. Szeroka gama abonamentów, kanałów i pakietów dostosowanych pod oczekiwania konkretnego użytkownika sprawiły, że jest to obecnie jeden z najpopularniejszych serwisów na polskim rynku, budujący również swoją pozycję wielofunkcyjnymi dekoderami. Zaledwie miesiąc temu zakończyła się wiosenna promocja dla abonentów platformy, a już teraz klienci będą mogli skorzystać z wyjątkowego prezentu na Dzień Dziecka.

Dostawca usług internetowych i streamingowych dla swoich abonentów otwiera całkowicie za darmo pięć kanałów dziecięcych w technologii satelitarnej, kablowej IPTV oraz mobilnie w aplikacji Polsat Box Go. Co otrzymamy korzystając z promocji?

Dzień dziecka w Polsat Box (Źródło:polsatbox)
Dzień dziecka w Polsat Box (Źródło:polsatbox)

Miły prezent od Polsat Box

Klienci Polsat Boxu i ich pociechy mogą już oglądać 5 kanałów dobranych specjalnie pod najmłodszych:

  • Disney XD, kanał kierowany przede wszystkim do chłopców w wieku od 6-14 lat. Disney XD prezentuje fascynującą mieszankę programów typu live-action oraz seriali animowanych. Wśród propozycji programowych kanału znajdują się również filmy oraz krótsze formy telewizyjne przedstawiające programy z udziałem widzów kanału.
  • Da Vinci HD, kanał edukacyjno-rozrywkowy skierowany do dzieci w wieku szkolnym. Oferta programowa uczy, bawi, rozwija i porusza tematy z wielu dziedzin: od eksperymentów chemicznych, przez biologię, historię, wynalazki aż po gotowanie. Kanał najbardziej zainteresuje dzieci w wieku 7-12 lat.
  • Disney Channel HD, kanał familijny adresowany do całych rodzin, zajmujący drugie miejsca na rynku młodzieżowym pod względem oglądalności. Znajdziemy tu zarówno animacje, seriale jak i najpopularniejsze filmy Disneya.
  • Disney Junior — kanał dla maluszków od 4 roku życia, łączący edukację z rozwojem. Disney Junior zachęca dzieci do śmiechu, śpiewu, tańca, a przede wszystkim do dobrej zabawy.
  • Nick Jr. – kanał, skierowany do najmłodszych widzów w wieku od 2 do 6 lat oraz ich rodziców. Na antenie stacji można obejrzeć interaktywne, pobudzające wyobraźnię bajki, łączące zabawę z edukacją. Kreskówki emitowane na kanale nie tylko bawią, ale również w nowoczesny sposób uczą, m.in. podstaw języka angielskiego czy wzorów matematycznych. Nick Jr. nadaje w języku polskim 24 godziny na dobę.

Promocja potrwa do 30 czerwca 2023 roku. Szczegóły promocji dostępne są na stronie polsatbox.pl.