Wiosenna niespodzianka dla abonentów (źródło: Polsat Box)
Wiosenna niespodzianka dla abonentów (źródło: Polsat Box)

Polsat Box wkracza w wiosnę z niespodzianką dla swoich abonentów

Subskrybenci usługi Polsat Box otrzymają w promocji dostęp do nowych stacji telewizyjnych. Otwarte okno zostało zasilone przez aż 25 kanałów. Wszystko dzięki wiosennej niespodziance.

Darmowe dodatkowe stacje w ramach pakietu Polsat Box

Użytkownicy Polsat Box do 7 maja br. zostaną obdarowani dostępem do kanałów telewizyjnych bez dodatkowych opłat, a wszystko to w ramach otwartego okna. W ofercie mają znaleźć się stacje zarówno z serialami i filmami, a także z programami rozrywkowo-lifestylowymi, dokumentalnymi oraz dedykowanymi dla dzieci i młodzieży.

Liczba dostępnych stacji uzależniona jest od posiadanego pakietu. Darmowe kanały trafiły również do wykupionych pakietów w ramach serwisu Polsat Box Go.

Jakie kanały będą dostępne w ramach wiosennej niespodzianki?

Oferta darmowych kanałów w otwartym oknie Polsat Box obejmie takie programy filmowo-serialowe, jak: 13 Ulica, AMC, AXN HD, AXN White, CBS Europa, Comedy Central, Epic Drama, Kino Polska, Kino TV, Paramount Network, Polsat Comedy Central Extra, Romance TV, SCI FI, Warner TV.

(źródło: Polsat Box)
(źródło: Polsat Box)

Wśród stacji rozrywkowo-lifestylowych znajdą się natomiast E! Entertainment, MTV Polska oraz TVN Turbo, a na liście dokumentów pojawią się stacje History 2 oraz National Geographic HD.

Polsat nie zapomniał również o młodszych widzach w przez najbliższy miesiąc dzieci i młodzież będą mogli poznać kanały takie, jak Cartoonito, Cartoon Network, Nick Jr., Nickelodeon, NickToons i TeenNick.

Z podobną promocją można było spotkać się w czasie zeszłorocznych Świąt Bożego Narodzenia, kiedy to w ramach wykupionych usług abonenci uzyskali dostęp do 27 darmowych stacji. Oferta ta zakończyła się ósmego stycznia br.