Samsung Smart Monitor M8 / fot. Kacper Żarski (oiot.pl)
Samsung Smart Monitor M8 / fot. Kacper Żarski (oiot.pl)

Zgarnij rabat za swój stary monitor. Samsung rusza z ciekawymi promocjami!

Ta informacja powinna zainteresować wszystkich tych, którzy planują zakup nowego monitora. Otóż Samsung uruchomił promocję trade-up, która pozwoli uzyskać rabat za oddanie starego sprzętu. Jego finalna wielkość zależeć będzie od przekątnej zgłoszonego ekranu — maksymalnie otrzymać można 10 procent zniżki na nowy produkt.

Sprawdź jaki rabat możesz zyskać i jak skorzystać z promocji

Nowa oromocja Samsung trade-up na monitory potrwa do końca czerwca 2023 roku, a wielkość przyznanego rabatu będzie zależała od wielkości przekazywanego ekranu. Najwyższą zniżkę otrzymają osoby, które zgłoszą wyświetlacze powyżej 24 cali. Na ich poczet wpłynie voucher wysokości 130 złotych. Monitory w przedziale 21-24 cale wygenerują rabat rzędu 100 złotych, a te poniżej 21 cali połowę tego, czyli 50 złotych.

Zgarnij rabat za swój stary monitor. Samsung rusza z ciekawymi promocjami!
Poziomy zniżek (źródło Samsung)

Aby skorzystać z oferty, należy skontaktować się z konsultantem firmy Samsung poprzez infolinię (801 172 678) lub czat i zgłosić chęć zakupu nowego wyświetlacza wraz z pozbyciem się starego. Według zapewnień producenta, ekspert w dziale obsługi zapewni fachowe doradztwo oraz przekaże kod rabatowy. Gdy ten znajdzie się już w naszych rękach, to następnym krokiem jest wybór odpowiedniego urządzenia na oficjalnej stronie marki Samsung i wpisanie treści kodu w podsumowaniu zamówienia.

Stary monitor należy odpowiednio przygotować do wysyłki, gdyż zostanie on zabrany przez tego samego kuriera, który dostarczy nowy wyświetlacz. Plusem jest to, że oryginalne opakowanie nie jest wymagane. Nadmienię, że w takich sytuacjach zawsze warto zapoznać się ze szczegółowym regulaminem akcji. Ten widnieje na stronie producenta.

Jak nie monitor, to może telewizor? Do zgarnięcia 3 tysiące złotych zwrotu

Na tym nie koniec dobrych wieści, gdyż przy zakupie telewizora z nietuzinkowej serii The Frame można otrzymać zwrot na konto sięgający nawet 3000 złotych. Producent zapewnia, że promocją objęte są wszystkie przekątne ekranu (od 32 do 85 cali). Naturalnie wysokość zwrotu zależeć będzie od wielkości i ceny wybranego modelu (od 400 złotych do 3000 złotych), a skuteczność zgłoszenia – od wykonania kilku prostych zadań, widocznych na poniższej infografice.

Zgarnij rabat za swój stary monitor. Samsung rusza z ciekawymi promocjami!

Promocja trwa od 4 do 30 kwietnia w wybranych sieciach sprzedaży, a wszelkie szczegóły związane z promocją dostępne są na oficjalnej stronie marki Samsung.

Inne promocje Samsunga, które mogą cię zaciekawić

Koreański gigant prowadzi jeszcze kilka kampanii, które pozwolą skutecznie zaoszczędzić. Wśród nich cashback do 3000 złotych dla osób, które zakupiły piekarnik lub inne smart urządzenie kuchenne marki Samsung oraz promocja związana ze smartfonami serii Samsung Galaxy S23, których zakup uprawnia do odebrania darmowych słuchawek Galaxy Buds 2 Pro.