AGD w kuchni (źródło: Samsung)
AGD w kuchni (źródło: Samsung)

Samsung zwróci część pieniędzy za zakup inteligentnej kuchni. Nawet 3000 złotych!

Samsung, znany producent inteligentnych urządzeń AGD, rusza z akcją promocyjną. Po zakupie piekarnika i innych smart urządzeń kuchennych możliwe jest uzyskanie zwrotu do 3000 złotych.

Smart AGD, czyli wygoda w gotowaniu i zmywaniu

Gotowanie dla rodziny każdego dnia czy dla gości może być teraz bardziej smart, a to za sprawą piekarnika Dual Cook, który umożliwia jednoczesne przygotowywanie dwóch różnych potraw. Sprzęt został wyposażony w separator, pozwalający na podzielenie komory piekarnika na dwie strefy. W pierwszej można więc realizować np. gotowanie czy pieczenie na parze, w drugiej z kolei możliwe jest tradycyjne pieczenie bez pary.

Separator został tak skonstruowany, aby przenikanie zapachów pomiędzy potrawami było niemożliwe, a użytkownik mógł dostosować różne parametry dla każdej z utworzonych stref. Samsung nie zapomniał również o wdrożeniu oprogramowania, które pozwala na zarządzanie piekarnikiem z poziomu aplikacji SmartThings.

AGD w kuchni (źródło: Samsung)
AGD w kuchni (źródło: Samsung)

Aplikacja daje możliwość zmiany temperatury, uruchomienia podgrzewania posiłku czy ustawienia czasu pieczenia, a ulokowana w piekarniku kamera AI Pro Cooking pozwala na zdalne kontrolowanie procesu. Urządzenie potrafi również rozpoznać rodzaj gotowanego dania i, na podstawie bazy danych, sugeruje parametry pieczenia. Sprzęt daje nawet możliwość nagrania filmu poklatkowego o długości 10 sekund.

W ofercie firmy znajdują się również inne smart urządzenia AGD, do których należą między innymi inteligentne modele zmywarek, również łączące się z aplikacją SmartThings, gdzie możliwe jest sprawdzenie informacji o zużyciu energii elektrycznej, a także zdalne sterowanie sprzętem.

AGD w kuchni (źródło: Samsung)
AGD w kuchni (źródło: Samsung)

Cashback za zakup AGD Samsunga

Producent uruchomił promocję, która pozwala na stworzenie smart kuchni i zwrot części kwoty w postaci cashbacku. Wystarczy dokonać zakupu wybranego piekarnika lub zestawu urządzeń AGD z wybranym piekarnikiem od 7 marca do 30 kwietnia 2023 roku.

Zwrot za zakup piekarnika i innych urządzeń AGD z piekarnikiem (źródło: Samsung)
Zwrot za zakup piekarnika i innych urządzeń AGD z piekarnikiem (źródło: Samsung)

Po zakupie należy wystawić opinię na jednej ze wskazanych stron, oznaczając ją #PromocjaSamsungCashbackZabudowa, a następnie przesłać formularz w ciągu 21 dni od daty zakupu urządzeń, który zostanie zweryfikowany. Promocja jest ograniczona do puli zwrotów, a lista urządzeń w nią wchodzących umieszczona została w regulaminie. Maksymalny zwrot wynosi 3000 złotych.