The Frame ogromnym sukcesem Samsunga. Firma chwali się wynikami w Polsce

The Frame ogromnym sukcesem Samsunga. Firma chwali się wynikami w Polsce

Nie da się ukryć, że seria telewizorów The Frame to wyjątkowo udany pomysł Samsunga. Przypadła do gustu klientom, o czym świadczą świetne wyniki sprzedażowe. Jak ramka radzi sobie na polskim rynku?

Telewizor na miarę muzeum sztuki

Samsung The Frame to wyjątkowe telewizory, które są w stanie wpasować się w każde wnętrze. Wszystko dzięki sporym możliwościom personalizacji jego wyglądu – urządzenie ma wymienne ramki, dostępne w wielu różnych kolorach i teksturach oraz może być zamontowane zarówno w pionie, jak i w poziomie.

W ofercie producenta znajduje się pięć różnych rozmiarów, począwszy od najmniejszego, 32”, poprzez 55”, 65” i 75”, aż po największy, 85-calowy model, stanowiący świetny wybór do salonu. Telewizory The Frame cechują się niewielką grubością, przez co nie rzucają się w oczy i są w stanie pełnić funkcję multimedialnej ramki na zdjęcia.

Umożliwia to tryb „Sztuka”, dostępny w lifestyle’owych telewizorach Samsunga. Zamienia on urządzenie w wirtualny obraz, wyświetlający wybrane przez użytkownika dzieło podczas trybu czuwania. Czujniki jasności wbudowane w urządzenie dbają natomiast o perfekcyjne dopasowanie do warunków otoczenia. Posiadacze telewizora są w stanie wybierać spośród setek obrazów dostępnych w dedykowanej galerii dzieł sztuki, pobierać je i w dowolnym momencie zmieniać wedle własnego uznania.

Samsung The Frame

Samsung ponownie chwali się wynikami sprzedaży The Frame

Pod koniec listopada producent przekazał, że seria lifestyle’owych telewizorów osiągnęła świetne wyniki sprzedażowe. Tylko w 2021 roku trafiła do ponad miliona klientów na całym świecie. Jest to lepszy wynik niż łączna sprzedaż tego modelu w latach 2017-2020.

Tym razem producent pochwalił się również statystykami dotyczącymi naszego kraju. Jak podaje, w Polsce zainteresowanie The Frame nieustannie rośnie, co również ma odzwierciedlenie w wynikach. W 2020 roku nad Wisłą sprzedało się około 7 tysięcy sztuk ramek, natomiast w 2021 roku było to już blisko trzykrotnie więcej, bo około 20 tysięcy.

Według prognoz, trend ten ma się utrzymać również na przestrzeni najbliższych miesięcy. Absolutnie mnie to nie dziwi – model ten prezentuje się świetnie i sam nie powstydziłbym się powiesić tego telewizora we własnym salonie. Między innymi dzięki niemu możliwe było osiągnięcie przez Samsunga najwyższych zysków ze sprzedaży w całej branży telewizorów.