Kup odkurzacz mopujący i otrzymaj stację myjącą (źródło: Electrolux)
Kup odkurzacz mopujący i otrzymaj stację myjącą (źródło: Electrolux)

Promocja Electrolux: kup odkurzacz, a otrzymasz stację myjącą za darmo

Marka Electrolux ruszyła z promocją, dzięki której po zakupie jednego z wybranych odkurzaczy mopujących możesz za darmo otrzymać stację myjącą. Jej wartość rynkowa wynosi 499 złotych. W jaki sposób skorzystać z promocji?

Odkurzacze mopujące Electrolux

Electrolux to szwedzka marka zajmująca się produkcją AGD, która może pochwalić się ponad stuletnim dorobkiem. Firma ta w swoim portfolio produktów dla domu oferuje różnorodne sprzęty, które ułatwiają domowe obowiązki. Jedną z ciekawych kategorii są odkurzacze mopujące, które stały się podstawą kolejnej promocji.

W akcji uczestniczy pięć modeli urządzeń bezprzewodowych. Po ich zakupie możliwe jest otrzymanie stacji myjącej PowerPro za darmo. Na liście znalazł się Power Hygienic 800 EP81HB25WU, wyposażony w silnik indukcyjny oraz cyfrowy wyświetlacz LED-owy, informujący o poziomie naładowania baterii oraz aktualnie uruchomionym trybie pracy.

Wśród produktów uczestniczących w promocji pojawił się też model Hygienic 700 WET EP71B14WET, który w swoim wyposażeniu otrzymał dyski myjące, osiągające prędkość 240 obrotów na minutę. Wydajne mopowanie może trwać nawet 120 minut na jednym ładowaniu. Co istotne, proces czyszczenia nie niszczy i nie rysuje podłogi, dzięki warstwie z delikatnej mikrofibry.

Urządzenie Hygienic 600 Pure WET ES62P25WET natomiast zostało uzbrojone w dodatkowe oświetlenie LED, co sprawia, że zanieczyszczenia czy brud jest dużo łatwiejszy do dostrzeżenia, a Hygienic 500 Well WET ES52B25WET charakteryzuje się ergonomiczną konstrukcją, dzięki której możemy w łatwy sposób wjechać pod meble i skutecznie oczyścić podłogę. Wśród propozycji znalazł się także model Cordless Cleaner Ultimate 800 EP81B25WET.

W jaki sposób otrzymać darmową stację myjącą PowerPro?

Po zakupie wybranego odkurzacza mopującego marki Electrolux należy dodać opinię na temat produktu na stronie sklepu lub producenta wraz z oznaczeniem #opiniamotywowananagrodą. Następnie konieczne jest zarejestrowanie swojego sprzętu wraz ze skanem lub zdjęciem dowodu zakupu oraz wyciętym kodem kreskowym.

Promocja trwa od 16 października 2023 roku. Do 3 grudnia należy zakupić sprzęt, a opinię i zgłoszenie należy przesłać maksymalnie do 10 grudnia 2023 roku. Po pozytywnym rozpatrzeniu dokumentów kurier dostarczy stację myjącą PowerPro EPPCS2 o wartości 499 złotych na wskazany w formularzu adres. Sprzęt ten oczyszcza dyski mopujące, aby skutecznie pozbyć się zanieczyszczeń oraz wypłukać je z resztek brudu. Pula promocyjnych urządzeń jest ograniczona.