Telewizory Crystal UHD (źródło: Samsung)
Crystal UHD

Oddaj Samsungowi telewizor niezgodny ze standardem DVB-T2 i zyskaj zniżkę na nowy

Marka Samsung rusza z nową promocją z okazji nadchodzących zmian w obsługiwanych standardach telewizji naziemnej. Zwrot starego telewizora pozwoli na zyskanie rabatu w wysokości 100 złotych na nowy sprzęt. To doskonały sposób na prezent dla rodziców czy dziadków, którzy jeszcze w tym miesiącu mogą utracić dostęp do lubianych programów.

Nadchodzą zmiany w obsłudze standardu telewizyjnego

System nadawania naziemnej telewizji cyfrowej będzie obsługiwany przez standard DVB-T2/HEVC. Oznacza to, że część obecnie działających na terenie naszego kraju telewizorów i dekoderów nie będzie mogła odtwarzać kanałów. Aby nadal korzystać z programów naziemnych konieczna jest wymiana telewizora lub dekodera na nowszy, obsługujący rozpowszechniany standard.

Zmiany w nadawaniu sygnału zostały zaplanowane w dwóch etapach. Pierwszy nastąpi w nocy z 14 na 15 grudnia 2023 roku w zachodniej części Polski (województwo zachodniopomorskie, pomorskie, lubuskie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie, łódzkie, dolnośląskie, opolskie i śląskie), natomiast drugi etap planowany jest na noc z 18 na 19 grudnia br. (województwo warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie, lubelskie, świętokrzyskie, małopolskie i podkarpackie).

Telewizory Crystal UHD (źródło: Samsung)
Telewizory Crystal UHD (źródło: Samsung)

Marka Samsung zredukuje cenę nowego telewizora

Samsung rusza z promocją na modele telewizorów Crystal UHD CU8002 oraz CU7192 w rozmiarach od 43 do 65 cali. Wyświetlane na urządzeniach treści charakteryzują się dokładnym obrazem i żywymi kolorami. Modele te zostały wyposażone w Procesor Crystal 4K, który zapewnia skalowanie obrazów wyjściowych, aby te były emitowane w jakości najbliższej rozdzielczości 4K. Telewizory Crystal UHD zyskały dostęp do Samsung Smart TV, co sprawia, że użytkownicy mogą skorzystać z gamy ponad 500 aplikacji.

Każda z osób, która posiada telewizor niezgodny z nadchodzącym standardem, może zgłosić chęć oddania starego sprzętu i zyskać 100 złotych zniżki na nowe urządzenie. Aby skorzystać z promocji należy skontaktować się telefonicznie z Biurem Obsługi Klienta marki Samsung (801 172 678). Po zwrocie starego telewizora, koszt nowego zostanie zredukowany. Akcja promocyjna już ruszyła i będzie trwać do 27 grudnia 2023 roku. Ceny urządzeń zaczynają się od 1849 złotych (UHD 4K CU8002 w rozmiarze 43 cale), a kończą na 3799 złotych (UHD 4K CU8002 o przekątnej 50 cali)