Telewizor QLED 98Q80C (źródło: Samsung)
Telewizor QLED 98Q80C (źródło: Samsung)

Kup 98-calowy telewizor Samsunga, a uchwyt naścienny dostaniesz gratis!

Marka Samsung rusza z nową promocją. Klienci, którzy do końca bieżącego roku zdecydują się na zakup olbrzymiego, 98-calowego telewizora, w prezencie otrzymają uchwyt pozwalający na ulokowanie giganta na ścianie.

Doskonały obraz na 98-calowym ekranie

Z biegiem lat rośną nasze oczekiwania, a w domach coraz częściej budujemy prawdziwe kina. Aby jednak było to możliwe, konieczny jest sporych rozmiarów ekran, który przyciągnie uwagę rodziny i znajomych w wybranych treściach filmowych, serialach czy podczas oglądania sportowych zmagań. Marka Samsung w swoim portfolio posiada kilka gigantów, a wśród nich znalazł się 98-calowy model, który jest teraz dostępny w zestawie z darmowym uchwytem naściennym.

Telewizor QLED 98Q80C (źródło: Samsung)
Telewizor QLED 98Q80C (źródło: Samsung)

Telewizor QLED Q80C pracuje w rozdzielczości 4K oraz zyskał dostęp do technologii Bezpośredniego Strefowego Podświetlania, co sprawia, że widzowie są w stanie dostrzec wszelkie niuanse na wyświetlanych filmach. Treści wyróżniają się nie tylko wyraźnym obrazem, ale również nasyconymi kolorami, czystą bielą oraz głęboką czernią. Sprzęt otrzymał certyfikat technologii HDR 10+, ulepszający dynamikę filmów.

Kolejna promocja marki Samsung

Model Samsung QLED Q80C jest inteligentnym telewizorem Smart TV, dzięki czemu użytkownicy mogą wygodnie korzystać z licznych propozycji oferowanych przez serwisy streamingowe. Co więcej, urządzenie zostało wyposażone w hub, który staje się podstawą do zarządzania gadżetami należącymi do systemu Smart Home. Sprzęt zyskał też funkcje kierowane wprost do graczy, takie jak Freesync Premium Pro, cztery porty HDMI 2.1, niski Input Lag czy Zaawansowany Upłynniacz Ruchu+.

Telewizor QLED 98Q80C (źródło: Samsung)
Telewizor QLED 98Q80C (źródło: Samsung)

Smukła konstrukcja zadowoli wielu fanów kina domowego i wpasuje się w każde otoczenie, a teraz telewizor Samsunga może być bezpiecznie ulokowany na wybranej przez domowników ścianie. Jest to możliwe dzięki uchwytowi, który trafi do klientów za darmo przy zakupie 98-calowego telewizora.

Z promocji można skorzystać w wybranych sieciach sklepów z elektroniką do 31 grudnia 2023 roku. Limit darmowych egzemplarzy jest jednak ograniczony do momentu wyczerpania się puli. Według regulaminu obejmuje ona 100 sztuk uchwytów.