Wideomofon HP7 (źródło: EZVIZ)
Wideomofon HP7 (źródło: EZVIZ)

Wybrane produkty EZVIZ w obniżonych cenach. Dzięki nim zabezpieczysz swój dom

Firma EVIZ ruszyła z akcją promocyjną na swoje inteligentne produkty, które dostępne są teraz w obniżonej cenie w sieci sklepów Leroy Merlin. Wśród tańszych urządzeń znalazły się przede wszystkim kamery, a także wideomofon oraz przenośna stacja zasilania.

Monitoring, czyli bezpieczeństwo domu na pierwszym miejscu

Producent smart urządzeń ruszył z promocją, która trwa od 10 do 30 maja, a produkty w obniżonych cenach dostępne są w sieci sklepów Leroy Merlin. Zaproponowane urządzenia stanowią podstawę do ochrony i zapewnienia bezpieczeństwa zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz naszych domów.

Promocja na inteligentne urządzenia do monitoringu (źródło: EZVIZ)
Promocja na inteligentne urządzenia do monitoringu (źródło: EZVIZ)

Wśród produktów marki EZVIZ znalazła się kompaktowa, domowa kamera C6N, która jest w stanie rejestrować obraz o pełnym zakresie, dzięki możliwości obrotu o 360 stopni, zachowując przy tym rozdzielczość 2K. Urządzenie otrzymało dostęp do funkcji Smart IR, dzięki której możliwe jest nagrywanie zarówno w dzień, jak i w nocy. Cena urządzenia wynosi teraz 159 złotych.

W promocji znalazła się też obrotowa kamera bateryjna z dostępem do komunikacji 4G LTE, której cena wynosi teraz 1169 złotych. Za mniejszą kwotę, w wysokości 549 złotych, możliwe jest teraz zakupienie inteligentnej zewnętrznej kamery Wi-Fi BC1C, której działanie opiera się o zasilanie bateryjne. Pojemność akumulatora pozwala na ładowanie raz na około 210 dni. Urządzenie to jest w stanie zabezpieczać mienie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

W obniżonej cenie producent proponuje również kamery bezpieczeństwa do ogrodu. Tego typu monitoring może zostać zapewniony dzięki urządzeniom CB3 lub też EZVIZ C3N. Pierwsza z nich jest w pełni autonomiczna i związana z ceną 399 złotych, natomiast druga to koszt w wysokości 189 złotych. Obie działają w oparciu o zasilanie bateryjne. Wszystkie kamery EZVIZ wyposażone w akumulator są kompatybilne z ogniwami słonecznymi tej marki, które można dokupić oddzielnie, co jeszcze bardziej wydłuży działanie kamer na baterii.

Inteligentny domofon oraz przenośna stacja zasilania EZVIZ również w promocji

Wśród inteligentnych urządzeń znalazł się także inteligentny wideodomofon HP7, który dostępny jest teraz za 999 złotych. Daje on gwarancję wygody, zapewniając możliwość bezpośredniego komunikowania się z osobą stojącą przy drzwiach. Ponadto użytkownik może odtwarzać zarejestrowane nagrania, tworzone w rozdzielczości 2K, a inteligentny system pozwala na automatyczne wykrywanie sylwetki człowieka oraz natychmiastowe poinformowanie domowników o aktualnej sytuacji mającej miejsce przy drzwiach wejściowych.

Wideomofon HP7 (źródło: EZVIZ)
Wideomofon HP7 (źródło: EZVIZ)

Do promocji trafiła także przenośna stacja zasilania PS300, dzięki której możemy mieć dostęp do prądu dokładnie tam, gdzie tego potrzebujemy. Sprawdzi się zarówno w ogrodzie czy terenie, jako źródło elektryczności dla głośników lub wsparcie podczas niedoboru prądu sieciowego w domu. Cena tego urządzenia plasuje się teraz na poziomie 1249 złotych.

Przenośna stacja zasilania PS300 (źródło: EZVIZ)
Przenośna stacja zasilania PS300 (źródło: EZVIZ)