Nowe telewizory (źródło: Samsung)
Nowe telewizory (źródło: Samsung)

Ruszyła przedsprzedaż nowych telewizorów Samsunga. Jakie promocje przygotowano na start?

Tegoroczne modele telewizorów marki Samsung trafiły do przedsprzedaży w Polsce. Osoby, które zdecydują się na zakup jednego z najnowszych dużych ekranów mogą otrzymać kilka niespodzianek, a wśród znalazła się ramka muzyczna Music Frame! Co jeszcze przygotował technologiczny gigant?

Tegoroczne domowe ekrany od Samsunga

Marka Samsung rozszerza swoją ofertę telewizorów z serii Excellence Line, Neo QLED oraz OLED. Najnowsze domowe ekrany zyskały dostęp do jeszcze bardziej zaawansowanych funkcji, opartych o sztuczną inteligencję. Urządzenia wyposażone w wydajny procesor Neural Quantum 8K (3. gen) wraz z nowymi opcjami AI zajmą się m.in. wyostrzeniem wyświetlanych filmów, programów czy seriali, a także przeskalują je do rozdzielczości 8K.

Wśród funkcji, jakie dotarły do nowych modeli QN900D oraz QN800D, znalazło się Wzmocnienie Głębi Obrazu Pro. Opcja ta odpowiedzialna jest za sterowanie LED-owymi diodami, dzięki czemu treści stają się dokładnie odwzorowane. Z kolei Upłynniacz Ruchu AI wykryje sceny o większym dynamizmie oraz ulepszy je. Wśród funkcji znalazł się także tzw. Obraz Adaptacyjny, którego zadaniem jest dostosowanie jasności wyświetlanych treści do świateł otoczenia.

Wśród nowych telewizorów pojawiły się także ekrany z linii Neo QLED. Model QN95D zyskał dostęp do technologii Szybkiego Odświeżania 144 Hz. Oznacza to, że wyświetlacz ten sprawdzi się zarówno dla widzów tradycyjnej telewizji i wysokiej jakości filmów, jak i fanów sportu oraz graczy. Seria OLED została natomiast powiększona o pięć kolejnych modeli, wyróżniających się wysokim kontrastem oraz prawdziwie głęboką czernią.

Kup telewizor i zyskaj!

Najnowsze, domowe ekrany trafiły do przedsprzedaży, która nie tylko przynosi obniżone ceny niektórych modeli, ale również kilka benefitów dla kupujących. Przyszli posiadacze mogą wybrać spośród aż sześciu propozycji przygotowanych przez producenta.

Przy zakupie wybranych telewizorów można zdobyć ramkę muzyczną Music Frame HW-LS60D/EN lub 10 kodów na filmy w serwisie Rakuten. Aby skorzystać z akcji promocyjnej należy dokonać zakupu do 14 maja br. Lepiej się pospieszyć, bo w puli ulokowano zaledwie 400 ramek. Oferta ta obowiązuje w sklepach EuroNet, Media Expert, Media Markt, Samsung Brand Stores, samsung.pl, Audio Color oraz x-kom. Aby zyskać nagrodę należy się zarejestrować.

Jak skorzystać z promocji?
Jak skorzystać z promocji? (źródło: Samsung)

Dla osób, które zdecydują się zakupić telewizor w e-store Samsunga, przewidziane zostało też przedłużenie gwarancji o 12 miesięcy lub punkty Samsung Rewards, które wymieniane są na rabat na kolejne zakupy. Klienci mogą również zdecydować się na podzielenie kosztu telewizora na 30 rat 0% lub dostawę do domu wraz z instalacją w cenie sprzętu.

Music Frame i 10 kodów na filmy w Rakuten przy zakupie telewizora (źródło: Samsung)
Music Frame i 10 kodów na filmy w Rakuten przy zakupie telewizora (źródło: Samsung)