Nowe telewizory z Google TV trafiają na rynek (źródło: Kruger&Matz)
Nowe telewizory z Google TV trafiają na rynek (źródło: Kruger&Matz)

Telewizory z Google TV marki Kruger&Matz wchodzą na polski rynek

Marka Kruger&Matz wprowadza na polski rynek nowe, inteligentne urządzenia. Tym razem do gamy produktów firmy dołączają telewizory z systemem Google TV. Urządzenia dostępne są w sześciu konfiguracjach.

Smart TV, czyli centrum domowej rozrywki

Inteligentne telewizory stają się coraz bardziej popularne. Dzięki systemom Smart TV, takim jak Google TV, Android TV, webOS od LG czy Tizen OS od Samsunga, użytkownicy zyskują dostęp do wygodnego menu oraz wielu lubianych platform streamingowych.

Marka Kruger&Matz również zaangażowała się w rozwój inteligentnych telewizorów i poszerzyła portfolio produktów o duże ekrany, działające w oparciu o system Google TV. Najnowsze urządzenia charakteryzują się wysoką jakością wyświetlanych obrazów, co ma jeszcze lepszy wpływ na odtwarzanie kinowych hitów, ulubionych seriali czy programów telewizyjnych.

Nowości z Google TV zostały wyposażone w technologię podświetlania D-LED, która sprawia, że obraz jest wyraźny i ostry. Na wysokim poziomie utrzymywany jest również kontrast oraz głębia wyświetlanych treści, co gwarantowane jest przez funkcję HDR. Sterowanie telewizorem może odbywać się za pomocą komend wypowiadanych głosowo. Oznacza to, że wyszukiwanie ulubionych treści jest niezwykle proste i nie wymaga irytującego wprowadzania tytułów za pomocą tradycyjnego pilota.

Kruger&Matz z nowymi telewizorami z Google TV

Aby skorzystać z pełni funkcji Google TV konieczne jest podłączenie telewizora do Internetu. Jest to możliwe dzięki domowej sieci bezprzewodowej Wi-Fi oraz poprzez przewód sieciowy i port Ethernet.

Nowości zostały wyposażone w trzy porty HDMI, za pomocą których możliwe jest podłączenie do telewizora konsoli, odtwarzacza Blu-ray i komputera. Z kolei dzięki dwóm portom USB możliwe jest przyłączenie pamięci masowej lub dysków zewnętrznych, a nawet akcesoriów, takich jak myszy komputerowe czy klawiatury. Użytkownicy mają do dyspozycji też złącze typu audio jack 3,5 mm, wejście kompozytowe oraz złącze optyczne SPDIF.

Seria telewizorów z Google TV marki Kruger&Matz dostępna jest w rozdzielczości HD i rozmiarze 32 cale za 729 złotych, a także Full HD o przekątnej 40 cali (1079 złotych) i 43 cale (1249 złotych). Wśród nowych modeli pojawiły się także urządzenia UHD w rozmiarach 50, 55 oraz 65 cali. Można je zdobyć kolejno za 1599 złotych, 1699 złotych oraz 2299 złotych. Najnowsze propozycje dostępne są w oficjalnym sklepie Kruger&Matz, a także w sieci Rebel Electro.

Nowe telewizory z Google TV trafiają na rynek (źródło: Kruger&Matz)
Nowe telewizory trafiają na rynek (źródło: Kruger&Matz)