Zyskaj cashback za zakup wybranego telewizora OLED lub QNED (źródło: LG Electronics)
Zyskaj cashback za zakup wybranego telewizora OLED lub QNED (źródło: LG Electronics)

Kup jeden z wybranych telewizorów LG i zyskaj 3 tysiące złotych zwrotu

Nowa promocja marki LG Electronics pozwala odzyskać nawet 3000 złotych w ramach cashbacku przy zakupie jednego z wybranych modeli telewizorów OLED i QNED. Z akcji można skorzystać do 21 kwietnia 2024 roku.

Funkcjonalność telewizorów LG

Marka LG Electronics to jeden z najpopularniejszych producentów telewizorów. W jego ofercie znajdziemy zarówno propozycje Full HD i UHD, jak i OLED-y czy QNED-y. Spora część z nich zyskała dostęp do funkcji Smart TV, które w przypadku tej firmy zostały zamknięte w systemie webOS. Platforma ta obdarza użytkownika dostępem do licznych serwisów streamingowych, a także może tworzyć spersonalizowane rekomendacje w oparciu o dane na temat użytkowania oraz algorytmy sztucznej inteligencji.

Telewizor (źródło: LG Electronics)
(źródło: LG Electronics)

Jedną z serii dużych ekranów jest LG OLED G3, które charakteryzują się dość rzadko spotykaną konstrukcją. Pozwala ona na ulokowanie telewizora bezpośrednio na ścianie, dzięki czemu obudowa przylega do powierzchni, idealnie wpasowując się w eleganckie i nowoczesne wnętrze. Wśród modeli z tej serii można znaleźć 83-calowy ekran, który spełni oczekiwania wielu widzów, wręcz przenosząc ich do sali kinowej. Oferta obejmuje także sprzęty m.in. o przekątnej od 42 do 48 cali, które sprawdzą się u fanów gier.

Modele z serii LG OLED evo G3 zostały wyposażone w zaawansowane procesory α9 szóstej generacji, które korzystają z dobrodziejstw sztucznej inteligencji oraz technologii deep learning. Wśród funkcji znalazło się m.in. ulepszone skalowanie obrazu, dodawanie szczegółów oraz głębi wyświetlanych treści, sterowanie światłem, precyzyjna optymalizacja HDR czy wirtualny dźwięk przestrzenny.

Zasady akcji promocyjnej

LG Electronics ogłosiło nową promocję, która potrwa jeszcze do 21 kwietnia 2024 roku, i pozwoli zyskać zwrot części kwoty za zakupiony telewizor, sięgający nawet do 3 tysięcy złotych. Oferta objęła telewizory OLED oraz QNED. W akcji łącznie uczestniczy ponad 30 modeli tych urządzeń.

Lista modeli oraz wysokość cashbacku (źródło: LG Electronics)
Lista modeli oraz wysokość cashbacku (źródło: LG Electronics)

W ramach promocji możliwe jest uzyskanie zwrotu w wysokości 500, 800, 1000, 1500, 2000 lub też 3000 złotych. Najwyższą kwotę można odzyskać w przypadku zakupu modelu OLED83G33LA. Aby skorzystać z cashbacku konieczny jest zakup jednego z wybranych telewizorów i zarejestrowanie urządzenia na stronie strefalg.pl przed 4 maja br. Po przyjęciu zgłoszenia konieczne będzie zweryfikowanie numeru konta bankowego, na który w ciągu 90 dni ma trafić zwrot.

Zyskaj cashback za zakup wybranego telewizora OLED lub QNED (źródło: LG Electronics)
Zyskaj cashback za zakup wybranego telewizora OLED lub QNED (źródło: LG Electronics)

Akcja obejmuje sklepy stacjonarne, takie jak LG Brand Store w Warszawie i Wrocławiu, MediaExpert, RTV Euro AGD, Media Markt, x-kom, Audio Color, Studio Hi Fi, KDK, Loco oraz ich internetowe odpowiedniki. Promocja zakończy się z dniem 21 kwietnia br. lub w momencie wyczerpania puli zwrotów – w razie potrzeby informacje o tym organizator promocji udostępni na stronie strefalg.pl/promocja/oled-qned-cashback.

Wpis zawiera linki afiliacyjne. Korzystając z nich wspieracie naszą działalność. Dziękujemy!