Sonos Beam

Szukasz nowego sprzętu audio? Sonos wystartował z naprawdę dobrą promocją!

Potrzebujesz nowego głośnika? Zastanawiasz się nad wymianą soundbara? Albo może chciał(a)byś zainwestować w przenośny sprzęt audio, ale ceny tego typu produktów dają Ci się we znaki? Jeśli na którekolwiek z pytań padła odpowiedź „TAK”, to ta promocja jest specjalnie dla Ciebie! Produkty marki Sonos będzie można kupić nawet do 20% taniej.

Robiąc zakupy w dniach 18-28 listopada na stronie sonos.com oraz u autoryzowanych partnerów, będziesz w stanie zaoszczędzić do 20% na wybranych produktach. Na które z urządzeń audio tej marki będzie można dostać rabat i w jakiej wysokości?

Rabaty na urządzenia marki Sonos

Jak wspomniałem powyżej, rabat obowiązuje na wybrane produkty. Wybrano jednak niemal wszystkie, które były dostępne w ofercie marki Sonos, toteż przejdźmy do konkretów. Największą zniżką będą mogły się cieszyć osoby, które zdecydują się na zakup soundbara Sonos Arc, którego recenzję mogliście przeczytać na łamach naszego portalu.

Obecna cena tegoż soundbara wynosi bowiem 4599 złotych, jednak po naliczeniu rabatu, w wysokości 950 złotych, jego cena spadnie do 3649 złotych. Ten sprzęt nie kosztował tyle nawet dwa lata temu, gdzie inflacja nie szalała, a przelicznik walutowy był o wiele korzystniejszy niż obecnie. Jest to więc niesamowicie dobra cena, za sprzęt gwarantujący doznania dźwiękowe niczym z sali kinowej!

Sonos Arc fot. Oiot.pl
Sonos Arc (fot. Oiot.pl)

Kolejną (przecenioną) propozycją jest głośnik Sonos Sub trzeciej generacji. Na kosztującej obecnie niemal 3900 złotych maszynie, która generuje dodatkowy bas podczas słuchania muzyki, oglądania filmów czy ogrywania najnowszych gier, będzie można zaoszczędzić aż 780 złotych. Po uwzględnieniu rabatu za ten głośnik zapłacimy bowiem 3119 złotych. Gwarancja niezapomnianych wrażeń oraz stylowego wyglądu!

Szukasz nowego sprzętu audio? Sonos wystartował z naprawdę dobrą promocją!
Sonos Sub (Gen 3) Źródło: Sonos

Trzeci na liście, pod kątem dużych oszczędności, jest inteligentny soundbar Sonos Beam (Gen 2). Po uwzględnieniu rabatu, będzie go można zdobyć za 1749 złotych. Ten produkt jest odpowiednim wyborem dla osób szukających sprzętu audio, który zauważalnie podniósłby jakość dźwięku podczas domowych seansów. Jego cena standardowo wynosi 2199 złotych, toteż jeśli się nad nim zastanawialiście, to czas najwyższy go kupić!

Sonos Beam (Gen. 2)
Sonos Beam (Gen. 2)

Pozostałe propozycje zainteresują wszystkie osoby, które nie wyobrażają sobie ważnych chwil w życiu bez ulubionej muzyki w tle. Mowa oczywiście o głośnikach Sonos One, One SL, Roam oraz Roam SL. Głośniki te mogą pochwalić się zniżką wynoszącą 225 złotych, w stosunku do ceny standardowej. Sonos One kupimy więc za 774 złote (cena regularna 999 złotych), natomiast wersję SL – za 644 złote (spadek z 869 złotych).

Sonos Roam z kolei standardowo kosztuje 899 złotych, jednak po uwzględnieniu rabatu zapłacimy za niego 674 złote. Roam SL będzie nasz za 574 złote, co jest odczuwalną różnicą, w stosunku do ceny regularnej, która wynosi 799 złotych.

Ostatnim z dostępnych w ramach promocji produktów jest głośnik Bluetooth – Sonos Move. Sprzęt ten powstał z myślą o osobach, które cenią sobie zarówno dobry dźwięk, jak i możliwość swobodnego przenoszenia swojego urządzenia z miejsca na miejsce. Będzie go można kupić aż 350 złotych taniej, ALE promocja na ten model obowiązywać będzie TYLKO 28-go listopada.

Standardowa cena sprzętu to 1699 złotych, natomiast po naliczeniu rabatu będzie można go dostać za równowartość 1349 złotych. Jest to naprawdę okazyjna cena za ten sprzęt.

Szukasz nowego sprzętu audio? Sonos wystartował z naprawdę dobrą promocją!
Sonos Move (Źródło: Sonos)

Podsumowanie

Kwoty, jakie będzie można zaoszczędzić w czasie trwania promocji, wahają się od 225 aż do 950 złotych. Rabaty będą naliczane na sprzęt nabyty w dniach 18-28 listopada, zarówno na oficjalnej stronie Sonos, jak i w autoryzowanych sklepach partnerskich. Jedynym wyjątkiem jest promocja na głośnik Sonos Move, który dostępny będzie w niższej cenie TYLKO 28-go listopada.

Osobiście chyba skuszę się na Sonos Beam, bowiem jakość dźwięku, który generują głośniki w moim telewizorze, woła momentami o pomstę do nieba. Szczególnie, że niemal pół tysiąca złotych rabatu, przekłada się na odczuwalną ulgę na portfelu.