Kosiarka automatyczna Roboticmower A1 (źródło: Dreame)
Kosiarka automatyczna Roboticmower A1 (źródło: Dreame)

Kup kosiarkę Dreame i otrzymaj robota sprzątającego za złotówkę

Przy zakupie kosiarki automatycznej Dreame Roboticmower A1 możesz zdobyć robota sprzątającego F9 Pro za symboliczną złotówkę. Do jakich technologii zyskały dostęp te inteligentne urządzenia?

Automatyczna kosiarka wypielęgnuje trawnik

Marka Dreame to producent zaawansowanych odkurzaczy pionowych oraz automatycznych robotów sprzątających, które odciążają nas w codziennych obowiązkach. Z każdym rokiem przedsiębiorstwo proponuje coraz to nowsze i jeszcze bardziej bezobsługowe urządzenia wraz ze stacjami dokującymi, będącymi nie tylko miejscem przechowania i ładowania odkurzacza, ale również jego oczyszczania.

Na wiosnę do portfolio marki dołączył także nowy robot koszący Dreame Roboticmower A1, który zadba o wypielęgnowany i równy trawnik. Urządzenie zyskało dostęp do technologii OmniSense oraz nawigacji, charakteryzującej się wysoką dokładnością. Maszyna samodzielnie wykrywa wszelkie obiekty w każdym kierunku w odległości aż 70 metrów – monitoruje teren w poziomie w 360 stopniach oraz w pionie do 59 stopni. Dzięki tym rozwiązaniom robot rozpoznaje 11 rodzajów obiektów, więc nie skosi Twoich ulubionych, zasadzonych kwiatów czy nie uszkodzi mebli ogrodowych.

Przemieszczanie się nowej kosiarki Dreame zostało ulepszone dzięki technologii U Path Planning, która pozwala na planowanie ścieżki koszenia w kształcie litery U, oraz algorytmom sztucznej inteligencji, dodatkowo wspomagającym w skutecznym pomijaniu wykrytych przeszkód. Roboticmower A1 może kosić na trawę wysokość od 30 do 70 milimetrów. Wszystkie możliwości zostały zamknięte w wygodnej i intuicyjnej aplikacji, gdzie łatwo można dostosować liczne parametry i monitorować pracę robota. Jak twierdzi producent, montaż zajmuje zaledwie 15 minut, a tworzone mapy dostępne są w trójwymiarze. W ciągu jednego dnia robot może skosić około 1000 m2.

Dreame Roboticmower A1 dostępny jest za 8999 złotych, jednak z okazji premiery za symboliczną złotówkę można dodatkowo otrzymać robota sprzątającego Dreame F9 Pro o wartości 912 złotych.

Robot Dreame za złotówkę

Model F9 Pro to urządzenie o mocy ssania 2500 Paskali, które poza odkurzaniem zyskało także dostęp do funkcji mopowania. Sprzęt otrzymał akumulator o pojemności 3200 mAh, dzięki czemu może pracować przez 150 minut, skutecznie czyszcząc domowe powierzchnie. Robot sprzątający został wyposażony w pojemnik na śmieci o pojemności 570 mililitrów oraz zbiornik na wodę, który pomieści 237 mililitrów wody.

Do odnajdywania się w pomieszczeniach oraz tworzenia mapy mieszkania robot wykorzystuje technologię LiDAR. Urządzenie może pokonać napotkane przeszkody, których wysokość sięga do 2 centymetrów – wjedzie więc na dywany czy pokona progi. Utworzona mapa oraz funkcje związane ze sterowaniem i dostosowaniem trybu sprzątania zostały ulokowane w dedykowanej aplikacji.

Wpis zawiera linki afiliacyjne. Korzystając z nich wspieracie naszą działalność. Dziękujemy!