Robot odkurzający 360 Vis Nav (źródło: Dyson)
Robot odkurzający 360 Vis Nav (źródło: Dyson)

Rewolucyjny robot sprzątający Dyson 360 Vis Nav już w Polsce!

Przełomowy Dyson 360 Vis Nav trafia na polski rynek. Najnowszy robot sprzątający oferuje niezwykle wysoką moc ssania, a także szereg przełomowych technologii, które zajmą się kurzem i zabrudzeniami.

Tak wysoka moc ssania zwalczy każdy brud

Firma Dyson to brytyjska firma, znana przede wszystkim z produkcji urządzeń dedykowanych dla gospodarstwa domowego, które wyróżniają się zaawansowanymi i autorskimi technologiami. Do swojego bogatego portfolio w maju dołączyła pierwszego robota sprzątającego Dyson 360 Vis Nav, którego można zakupić już na terenie Polski.

Już na samym początku warto zaznaczyć, że urządzenie to nie jest tanie: jego cena sięga prawie 7 tysięcy złotych. Urządzenie to charakteryzuje się naprawdę ogromną mocą ssania, która pochłonie dosłownie cały brud z podłóg, jaki ten odkurzacz napotka.

Jak twierdzi sam producent, najnowszy sprzęt jest sześć razy silniejszy, pod względem mocy ssania, w porównaniu do innych robotów dostępnych na rynku. Jest to możliwe dzięki wyposażeniu Dyson 360 Vis Nav w silnik Dyson Hyperdymium, zapewniający prędkość na poziomie 110 tysięcy obrotów na minutę. Urządzenie korzysta z opatentowanej technologii cyklonów Dyson, wychwytującej wszelki kurz wprost z przepływającego przez odkurzacz powietrza.

Robot sprzątający i zaawansowane technologie marki Dyson

Sprzęt otrzymał dostęp do zaawansowanego systemu wizyjnego, działającego w 360 stopniach, co sprawia, że robot nie zgubi się w domowych przestrzeniach. Co więcej, jego zaawansowany procesor pozwala na mapowanie i uczenie się całego układu domowych wnętrz, który można łatwo podejrzeć w dedykowanej aplikacji MyDyson. Użytkownik może samodzielnie zdecydować i wybrać pomieszczenie wymagające dokładniejszego sprzątania.

Robot odkurzający 360 Vis Nav (źródło: Dyson)
Robot odkurzający 360 Vis Nav (źródło: Dyson)

Robot sprzątający marki Dyson otrzymał szczotkę, która jeszcze bardziej ulepsza jakość sprzątania, działając na trzy sposoby: z wykorzystaniem włókien węglowych, usuwających drobny kurz z podłóg i szczelin, nylonowego włosia, który doskonale zajmie się brudem ulokowanym w dywanach i chodnikach, a także powłoką Dyson Fluffy, która wychwyci duże zanieczyszczenia z każdego rodzaju podłoża. Poza tym urządzenie ma wysuwaną szczotkę, zbierającą zanieczyszczenia przy samej krawędzi podłogi.

Sprzęt otrzymał tryb Auto, który wykorzystuje czujnik piezoelektryczny do zliczenia kurzu przemieszczającego się przez wlot. Pomiar odbywa się 15 tysięcy razy na każdą sekundę, skutecznie wykrywając każdą cząsteczkę. Nowy Dyson 360 Vis Nav może wspiąć się na wysokość 21 milimetrów, zmieści się również pod meblami w przestrzeni do 99 milimetrów.

Cena najnowszego sprzętu wynosi 6999 złotych.

Robot odkurzający 360 Vis Nav (źródło: Dyson)
Robot sprzątający 360 Vis Nav (źródło: Dyson)