Telewizor Neo QLED QN990C (źródło: Samsung)
Telewizor Neo QLED QN990C (źródło: Samsung)

Szukasz telewizora? Samsung odda Ci za jego zakup nawet 4 tysiące złotych

Marka Samsung rusza z nową promocją na telewizory z serii Neo QLED oraz QLED o przekątnej ekranu od 65 aż do 98 cali. Dzięki akcji przy można odzyskać zwrot sięgający nawet do czterech tysięcy złotych. Jakie modele uczestniczą w promocji?

Duże ekrany do domowych wnętrz

Najnowsza promocja Samsunga wystartowała 5 lutego i będzie trwać aż do 10 marca 2024 roku. To sporo czasu, aby wybrać najbardziej odpowiadający naszym oczekiwaniom i wnętrzom domowy ekran o sporych rozmiarach. W akcji uczestniczy linia produktów QLED, które zapewniają wysoką jakość obrazu o bogatych, nasyconych barwach i głębokim kontraście. Sprzęty te zostały również wyposażone w technologię skalowania obrazu, opartą o sztuczną inteligencję. Funkcja ta pozwala ulepszyć wyświetlane treści i dostosować je do rozdzielczości 4K.

Telewizor Neo QLED QN90C (źródło: Samsung)
Telewizor Neo QLED QN90C (źródło: Samsung)

W akcji promocyjnej uczestniczy także seria Samsung Neo QLED, której produkty dostarczają widzom wyraźny, realistyczny i bardzo szczegółowy obraz. Wysoka jakość wyświetlanych treści została zagwarantowana precyzyjną funkcją sterowania podświetleniem ekranu.

Promocja ze zwrotem za telewizory QLED i Neo QLED (źródło: Samsung)
Promocja ze zwrotem za telewizory QLED i Neo QLED (źródło: Samsung)

Kup telewizor i zyskaj zwrot części kwoty

W promocji znalazło się łącznie 20 modeli telewizorów marki Samsung o przekątnej ekranu od 65 do 98 cali. Kwota zwrotu zależna jest od wybranego rodzaju urządzenia i zawiera się w zakresie od 500 do 4000 złotych.

Lista modeli uczestniczących w promocji (źródło: Samsung)
Lista modeli uczestniczących w promocji (źródło: Samsung)

Aby wziąć udział w akcji należy zakupić sprzęt do 10 marca br. w sklepach, takich jak EURONET, Media Expert, Neonet, Media Markt, AUDIO COLOR, x-kom, Samsung Brand Stores lub w witrynie producenta samsung.pl.

Jak skorzystać z promocji? (źródło: Samsung)
Jak skorzystać z promocji? (źródło: Samsung)

Po instalacji sprzętu i zapoznaniu się z nim należy wystawić opinię o długości minimum 250 znaków na temat telewizora. Oceny należy dokonać na stronie internetowej promocji, sklepu lub porównywarki cenowej, dodając hasztagi #OpiniaZaCashbackwPromocji i #PromocjaSamsungCashbackBigTv4. Kolejnym krokiem jest zarejestrowanie swojego zakupu w formularzu w ciągu 14 dni od zakupu. Po pozytywnej weryfikacji pieniądze zostaną zwrócone na podany numer konta bankowego.