(źródło: SkyShowtime)
(źródło: SkyShowtime)

SkyShowtime z nowym pakietem. Będzie taniej, ale z reklamami

Serwis SkyShowtime będzie dostępny w ramach nowego pakietu z reklamami już od 23 kwietnia 2024 roku. Użytkownicy będą mogli zaoszczędzić. Ile będzie trzeba zapłacić za zaproponowaną przez platformę wersję?

Serwis streamingowy od roku w naszych rękach

Platforma streamingowa SkyShowtime oficjalnie pojawiła się w Polsce w walentynki zeszłego roku. Usługa oferuje liczne filmy, zarówno te starsze, jak i nowsze, a także szeroki wachlarz seriali dla osób w każdym wieku. Znajdziemy tam m.in. Yellowstone, Warszawiankę czy zeszłoroczny hit Mission: Impossible – Dead Reckoning. Katalog tego serwisu ucieszy także młodszych użytkowników, w tym fanów Psiego Patrolu czy Pingwinów z Madagaskaru.

Z platformy można korzystać dosłownie na każdym urządzeniu, od laptopa z poziomu przeglądarki, przez smart telewizory i przystawki, aż po smartfony i tablety. W ramach subskrypcji użytkownik może utworzyć aż pięć profili, w tym jeden dedykowany dla dzieci.

Plany subskrypcyjne platformy SkyShowtime

Podstawowa, miesięczna opłata za subskrypcję, na ten moment wynosi 24,99 złotych, jeśli jednak od razu zdecydujemy się na 6-miesięczny abonament, zapłacimy 99,50 złotych, czyli 16,59 złotych za miesiąc, a więc możemy zaoszczędzić około 33% kwoty. Za dwa miesiące użytkownicy platformy zyskają jednak dodatkową, tańszą opcję.

(źródło: SkyShowtime)
(źródło: SkyShowtime)

SkyShowtime będzie dostępny w abonamencie z reklamami o 5 złotych taniej niż standardowa cena, wyniesie więc 19,99 złotych za miesiąc.

Najnowsza propozycja platformy trafi w ręce użytkowników już 25 kwietnia 2024 roku i będzie dostępna w ponad 20 krajach, wśród nich znalazła się m.in. Polska, Czechy, Norwegia, Słowacja, Szwecja czy Węgry.