Kohler smart sedes (źródło: kohler.com)
Kohler smart sedes (źródło: kohler.com)

Toaletowe smart centrum kontroli z funkcjami sterowania głosem i samoczyszczącymi trybami

W erze, gdzie każdy aspekt naszego życia podlega cyfryzacji, Kohler, renomowany producent urządzeń łazienkowych, wprowadza na rynek urządzenie, które ma zmienić nasze codzienne rutyny – deskę sedesową PureWash E930. To ma być nie tylko kolejny gadżet technologiczny, ale prawdziwa luksusowa innowacja, która wnosi smart technologię w najmniej oczekiwane miejsce – do naszych toalet.

Inteligentna deska sedesowa

Cena deski wynosi około 8518 złotych, co może wydawać się dość wysoką inwestycją, ale jeśli kupi się ją w trwającej aktualnie przedsprzedaży to cena spada do około 5142 złotych, dzięki czemu staje się ona bardziej przystępną alternatywą, patrząc na koszty instalacji pełnych smart toalet. Co więcej, jej montaż jest prosty i możliwy do wykonania na większości standardowych sedesach.

Kluczowym elementem innowacyjności PureWash E930 jest jego integracja z asystentami głosowymi, takimi jak Amazon Alexa i Google Home. Użytkownicy mogą kontrolować ten nietypowy gadżet za pomocą prostych komend głosowych, aktywując wbudowane funkcje (co najważniejsze, nie trzeba niczego dotykać). Działa również z aplikacją Kohler Konnect, dzięki czemu możesz ustawić własne preferencje i ustawienia wstępne.

Kohler smart deska (źródło: kohler.com)
Kohler smart deska sedesowa (źródło: kohler.com)

Producent oferuje tu szereg możliwości: od regulacji temperatury i ciśnienia wody, po różne opcje mycia — posiada również specjalny tryb dla dzieci oraz funkcję zwiększania ciśnienia dla intensywniejszego czyszczenia. Dostępny jest również strumień oscylacyjny lub pulsujący, a Kohler twierdzi, że woda jest stale podgrzewana.

Kohler smart deska (źródło: kohler.com)
Kohler smart deska (źródło: kohler.com)

Komfort użytkowania zapewnia również podgrzewane siedzisko oraz system suszenia powietrznego z regulacją temperatury. Deska wyposażona jest w LED-owe oświetlenie nocne, a technologia „Quiet-Close” gwarantuje ciche zamykanie siedziska. Dla ułatwienia utrzymania czystości zastosowano tu funkcję szybkiego demontażu, dodatkowo deska jest automatycznie czyszczona światłem UV co 24 godziny.

PureWash E930 jest już dostępny na stronie Kohlera w kolorze białym, a w lutym pojawi się czarny wariant. Jego nowoczesny, minimalistyczny design, ma doskonale komponować się z każdym wnętrzem łazienkowym.

Niestety zła wiadomość jest taka, że póki co nie istnieje możliwość zamówienia produktu do Polski.