Telewizory BRAVIA XR w promocji ze zwrotem (źródło: Sony)
Telewizory BRAVIA XR w promocji ze zwrotem (źródło: Sony)

Telewizory Sony BRAVIA XR w promocji z cashbackiem do 2 tysięcy złotych

Firma Sony ogłosiła promocję, dzięki której tegoroczne telewizory z serii BRAVIA XR można kupić ze zwrotem nawet do 2 tysięcy złotych. W jaki sposób można skorzystać z promocji z cashbackiem?

BRAVIA przenosi rozrywkę na wyższy poziom

Telewizory BRAVIA zostały wyposażone w procesor Cognitive Processor XR, dzięki czemu urządzenia mogą na bieżąco dopasowywać wyświetlany obraz oraz dźwięk do sposobu odkrywania treści przez zmysły człowieka. Co więcej, technologia wdrożona do tegorocznych urządzeń pozwala na przeprowadzenie analizy scen oraz odnalezienie głównego elementu czy bohatera, na którym skupia się treść w danej chwili.

Sony do swoich najnowszych telewizorów wdrożyło również technologię XR Clear Image. Jej zadaniem jest ograniczenie zakłóceń, które pojawiają się podczas wyświetlania treści o dynamicznym charakterze. Dzięki temu obrazy nie są rozmazane, a dokładne i wyraziste, co wzmacnia doznania widzów.

Linia BRAVIA XR z 2023 roku doskonale sprawdzi się także podczas rozrywki w postaci gier na konsoli PlayStation 5. Telewizory są w stanie zoptymalizować jakość obrazu w trakcie grania oraz streamingu. Wśród funkcji, które wpływają na poprawę wyświetlanych treści, znalazły się takie technologie, jak automatyczne odwzorowywanie odcieni HDR czy też dostosowywanie trybu obrazu do gatunku.

Cashback na tegoroczne telewizory Sony

Tegoroczne telewizory BRAVIA XR można teraz kupić w promocji ze zwrotem u autoryzowanych partnerów handlowych marki Sony. Akcja obowiązuje od 13 listopada 2023 roku aż do 7 stycznia 2024 roku. Po realizacji zakupu konieczne jest wypełnienie formularza w terminie od 13 listopada 2023 roku do 4 lutego 2024 roku. Aby zgłoszenie było możliwe, konieczne jest posiadanie aktywnego konta My Sony.

Wysokość zwrotu różni się w zależności od modelu telewizora. Najwyższy zwrot w wysokości 2000 złotych można uzyskać podczas zakupu modeli XR98X90LAEP, XR83A80LPAEP lub XR77A95LPAEP. Najniższy natomiast rzędu 350 złotych dotyczy telewizora XR55X90LAEP.

Łącznie promocją objętych jest 21 modeli.