Stacja dokująca z ChatGPT (źródło: HiDock)
Stacja dokująca z ChatGPT (źródło: HiDock)

Oto stacja dokująca z ChatGPT. Co oferuje ten wynalazek?

Firma HiDock wprowadza na rynek stację dokującą audio 11 w 1, która zyskała dostęp do ChatGPT. Urządzenie jest w stanie tworzyć transkrypcje, notatki, a także podsumowywać szczegóły w oparciu o sztuczną inteligencję. Co jeszcze potrafi?

Bot ChatGPT w stacji dokującej

Chiński producent HiDock opracował nowoczesną stację dokującą audio o kompaktowej formie. Sprzęt H1 to nie tylko głośnik ze stacją, ale forma wprowadzenia sztucznej inteligencji do codziennego funkcjonowania i pracy.

Oto stacja dokująca z ChatGPT. Co oferuje ten wynalazek?

Inteligentny towarzysz został zintegrowany ze znanym botem ChatGPT, który pozwala na wykorzystanie funkcji transkrypcji oraz podsumowań w oparciu o modele AI. Wystarczy wcisnąć jeden przycisk, aby śledzić istotne dla użytkownika rozmowy. Po zakończeniu dyskusji możliwe jest transkrybowanie oraz podsumowanie konwersacji, które tworzone jest w oprogramowaniu HiNotes.

Funkcjonalność i wielozadaniowość asystenta nowej generacji

HiDock H1 jest sposobem na to, aby użytkownik nie pominął żadnego, istotnego wątku, poruszanego podczas komunikacji z innymi osobami. Dzięki takiej opcji, można w pełni skupić się na spotkaniach, utrzymywaniu kontaktu wzrokowego, rozmowach telefonicznych, a nawet przekazywanych treściach, bez potrzeby samodzielnego tworzenia notatek.

Stacja dokująca z ChatGPT (źródło: HiDock)
Stacja dokująca z ChatGPT (źródło: HiDock)

Urządzenie zostało wyposażone w technologię dwukierunkowej redukcji szumów, dzięki czemu żadne rozpraszające dźwięki w tle nie generują niepotrzebnego zamieszania w gromadzonych materiałach. Poza tym stacja dokująca łączy się ze sprzętami mobilnymi za pomocą Bluetooth 5.2. HiDock H1 zyskał porty typu USB-C, dwa porty HDMI, a także Ethernet oraz dwa czytniki kart SD.

Takie rozwiązanie może stać się mobilnym asystentem, który nie tylko zapewni stałą rejestrację rozmów, połączeń czy notatek, ale również urządzeniem wspomagającym użytkownika na każdym etapie pracy.