tedee smart keypad klawiatura do inteligentnego zamka
fot. tedee

tedee smart keypad zaoferuje wygodniejszy dostęp do mieszkania lub biura

Polski producent inteligentnych zamków wprowadza do swojej oferty długo wyczekiwany produkt. Co potrafi tedee smart keypad i gdzie sprawdzi się on najlepiej?

Keypad dopełni wygodę korzystania z inteligentnego zamka

Kategoria Smart Home już dawno wyszła poza ramy sterowanych smartfonem żarówek i obecnie pozwala na kontrolowanie całego domu za pomocą zaledwie kilku kliknięć lub zdania wypowiedzianego do asystenta głosowego.

Wśród urządzeń znacznie ułatwiających zarządzanie mieszkaniem z pewnością warto wymienić inteligentne zamki do drzwi. Dzięki nim, mieszkanie można otworzyć w kilka sekund, niezależnie od tego, gdzie się znajdujemy. Kasia jakiś czas temu pokazała, że nawet przebywając na Teneryfie jesteśmy w stanie otworzyć drzwi do mieszkania w Warszawie.

Inteligentny zamek może się sprawdzić nie tylko w domu, ale także w biurze lub podczas prowadzenia wynajmu krótkoterminowego. W tym wypadku, świetnym uzupełnieniem tego rozwiązania będzie klawiatura pozwalająca na wprowadzenie kodu PIN. tedee dodało właśnie do swojej oferty smart keypad, który ułatwi korzystanie z inteligentnych zamków.

tedee smart keypad klawiatura do inteligentnego zamka
fot. tedee

Klawiatura tedee smart keypad

Jest to rozwiązanie mało inwazyjne (urządzenie jest bezprzewodowe i zasilane na baterie AAA) oraz bezpieczne. Tedee smart keypad łączy się z inteligentnym zamkiem za pomocą szyfrowanego połączenia Bluetooth i przesyła jedynie wprowadzane dane. Weryfikacją ich poprawności i udzieleniem dostępu zajmuje się już sam smart lock. W przypadku kradzieży klawiatury, niemożliwe jest uzyskanie dostępu do jakichkolwiek danych lub zdalne otworzenie zamka.

tedee smart keypad klawiatura do inteligentnego zamka
fot. tedee

Keypad umożliwia utworzenie do 100 użytkowników i przyznanie każdemu z nich unikatowego kodu dostępu. Informacje o wprowadzeniu konkretnego kodu są zapisywane w dzienniku zdarzeń, dzięki czemu doskonale wiemy kto i kiedy uzyskał dostęp do naszego mieszkania bądź biura.

Możliwe jest również ustalenie godzin dostępu dla konkretnych użytkowników, dzięki czemu po określonej godzinie do pomieszczenia lub budynku nie dostaną się osoby niepożądane. W razie potrzeby, można je zmienić w dowolnym momencie lub po prostu odblokować zamek ręcznie.

tedee smart keypad klawiatura do inteligentnego zamka
fot. tedee

Keypad przydaje się również w sytuacjach awaryjnych, takich jak rozładowany smartfon czy konieczność wpuszczenia kuriera lub fachowca wykonującego remont podczas naszej nieobecności. Wygoda korzystania z klawiatury do inteligentnego zamka oraz prostota korzystania z niej sprawiają, że urządzenie sprawdzi się świetnie w każdym Smart Home.

Urządzenie tedee smart keypad do inteligentnego zamka tedee dostępne jest obecnie w przedsprzedaży. Jego cena to 369 złotych. Zamówienia można składać na stronie producenta.