LG StanbyME przenośny telewizor lifestyle
(fot. LG)

LG zapowiada nowe telewizory z serii Lifestyle, stworzone z myślą o współczesnym stylu życia

Za modą trudno jest nadążyć, a jeszcze trudniej jest wkomponować niektóre sprzęty w nietypowe wnętrza. Z pomocą przychodzą oryginalne rozwiązania, takie jak telewizory LG Lifestyle, projektowane z myślą o uniwersalnym dopasowaniu do szerokiego wachlarza wystrojów. Podczas nadchodzących targów CES 2022 do oferty producenta zawitają dwa nowe urządzenia. Co zaoferują?

LG Objet – płótno czy telewizor?

Pierwszy z nowych telewizorów to model 65Art90, nazwany LG Objet. Jest to designerski sprzęt, przypominający płótno malarskie. Idealnie wpasuje się do nowoczesnych domów, dzięki nieszablonowemu wyglądowi oraz ciekawym funkcjom lifestyle’owym.

To, co wyróżnia LG Objet, to 65-calowy ekran OLED, który posiada tkaninową osłonę. Za pomocą pilota można ją podnosić lub opuszczać. Gdy jest częściowo podniesiona, widoczny jest wyłącznie niewielki pasek, wyświetlający najważniejsze informacje, takie jak godzina czy pogoda. Po opuszczeniu tkaniny użytkownik ma dostęp do pełnego ekranu i może korzystać z urządzenia tak, jak ze zwykłego telewizora.

Warto dodać, że tkaninę można wymienić, całkowicie odmieniając wygląd urządzenia. Osłony produkowane są przez duńską firmę Kvadrat i występują w trzech kolorach – beżowym (Kvadrat Beige), łososiowym (Kvadrat Redwood) oraz zielonym (Kvadrat Green) – pozwalając dopasować kolor LG Objet do naszego wnętrza oraz zmienić go, w miarę upodobania.

Oprócz tego, urządzenie wyposażono w głośniki 4.2 o mocy 80 W, które mają zapewniać dźwięk na poziomie zbliżonym do sali kinowej oraz system organizacji kabli, dzięki któremu podłączone sprzęty, takie jak dekoder lub konsola nie zakłócą prostoty wyglądu urządzenia.

LG StanbyME – telewizor tam, gdzie go potrzebujesz

Zupełnie inny pomysł na telewizor przedstawia model 27Art10, czyli LG StanbyME. Jest to przenośny, bezprzewodowy ekran o wielkości 27 cali, który może być z łatwością przenoszony. Urządzenie można z łatwością zamontować na ruchomej postawie z kółkami, którą z łatwością można umieścić w dowolnym miejscu.

Ekran może być ustawiony zarówno w pionie, jak i w poziomie, a jego wysokość oraz kąt nachylenia można regulować do aktualnych potrzeb. Dzięki temu, świetnie nada się on zarówno podczas leżenia w łóżku czy na sofie, jak i podczas gotowania lub ćwiczeń. Wbudowany akumulator pozwala LG StanbyME na działanie przez trzy godziny. Telewizor może być sterowany zdalnie lub dotykowo, co zwiększa jego funkcjonalność.

Gdy urządzenie nie jest używane, można wyświetlać na jego ekranie inne treści, na przykład dzieła sztuki, fotografie czy kalendarz z zegarem. Tylna pokrywa jest pokryta tkaniną w odcieniu beżu nazwanym Pure Beige. Dzięki temu, LG StanbyME wpasuje się idealnie w nowoczesne wnętrza i wprowadzi do niego nieco klimatu.

Telewizory LG Objet oraz LG StanbyME zadebiutują 4 stycznia o godzinie 8:00 czasu polskiego podczas targów CES 2022. Transmisja z wydarzenia będzie dostępna na stronie producenta po rozpoczęciu targów.