Telewizor The Frame (źródło: Samsung)
Telewizor The Frame (źródło: Samsung)

Telewizory Samsung w promocji ze zwrotem. Do oferty trafił m. in. The Frame

Marka Samsung rusza z kolejną promocją, w ramach której można zyskać zwrot przy zakupie jednego z telewizorów z linii Excellence Line Neo QLED 8K, Neo QLED lub QLED, a także znanego i stylowego The Frame. Domowe wyświetlacze dostępne są w rozmiarach od 65 do 98 cali.

Modele telewizorów dostępne w promocji

Z biegiem lat rozmiary telewizorów rosną w oczach. Dążymy do wyposażania swoich inteligentnych domów w coraz większe ekrany, które stają się naszym domowym centrum rozrywki. Choć jeszcze kilka lat temu wielu z nas uznawało 55-calowy wyświetlacz za giganta, już teraz Polakom zdarza się sięgać po sprzęty o przekątnej wielkości nawet 98 cali.

Telewizor 98Q80C (źródło: Samsung)
Telewizor 98Q80C (źródło: Samsung)

Z uwagi na fakt coraz większego zainteresowania dużymi telewizorami marka Samsung ruszyła z nową promocją, obejmującą wysokiej jakości i rozdzielczości ekrany, w dużych rozmiarach. Na przykład, w akcji związanej z cashbackiem biorą udział dwa modele 98-calowe, wyprodukowane w technologii QLED oraz Neo QLED.

Poza tym na liście promocyjnej znalazło się także siedem modeli 85-calowych, osiem 75-calowych oraz sześć 65-calowych. Trzy dostępne modele należą do linii The Frame. Telewizory z tej serii mogą pełnić rolę ozdoby salonu, jeśli nie wyświetlają treści wideo. Zwrot obejmuje również wybrane wyświetlacze 8K.

Jak zdobyć zwrot?

Aby skorzystać z najnowszej promocji należy kupić wybrany model telewizora w dniach od 16 października do 19 listopada 2023 roku. Zakupu należy dokonać w jednym ze sklepów takich, jak EURONET, Media Expert, NEONET, Media Markt, x-kom, AUDIO COLOR, w Samsung Brand Stores lub na stronie internetowej samsung.pl.

Promocja na telewizory ze zwrotem (źródło: Samsung)
Promocja na telewizory ze zwrotem (źródło: Samsung)

Po dokonaniu transakcji należy podzielić się oceną w skali od 1 do 5 oraz opinią o długości minimum 250 znaków na stronie promocji, sklepu lub porównywarki internetowej. Kolejnym krokiem jest zarejestrowanie się w formularzu w ciągu 14 dni od zakupu, gdzie konieczne jest dodanie skanu dowodu zakupu, zdjęcia tabliczki znamionowej, zdjęcia wyciętego numeru seryjnego z opakowania oraz kartonu ze śladem po wycięciu.

Po pozytywnej weryfikacji przesłanych dokumentów zwrot trafi na podany w formularzu numer konta. Kwota zwrotu różni się w zależności od wybranego modelu telewizora. Najniższy zwrot wynosi 500 złotych, największy zaś nawet 4 tysiące złotych.