Telewizory OLED (źródło: Samsung)
Telewizory OLED (źródło: Samsung)

Możesz zyskać do 2 tysięcy złotych zwrotu za zakup telewizora Samsung OLED

Marka Samsung rusza z kolejną promocją, która pozwoli odzyskać niemałe pieniądze za zakup telewizora OLED. Jakie modele obejmuje cashback i co trzeba zrobić, aby wziąć udział w akcji promocyjnej?

Promocja na telewizory OLED

Samsung nie zawodzi i ponownie ogłasza promocję ze zwrotem na konto. W akcji uczestniczą cztery telewizory wykonane w technologii OLED, które sprawdzą się zarówno podczas codziennej rozrywki w postaci oglądania ulubionych seriali, programów czy filmów, jak i w tracie gry. Ekrany gwarantują głęboką czerń i jednocześnie czystą biel oraz żywe kolory. Technologia wyświetlacza opiera się o Quantum Dot, który zapewnia dokładny, przejrzysty i wysokiej jakości obraz.

Telewizory OLED (źródło: Samsung)
(źródło: Samsung)

Urządzenia otrzymały dostęp do funkcji skalowania, dzięki której możliwe jest ulepszenie szczegółowości wyświetlanych treści niskiej jakości do rozdzielczości zbliżonej do 4K. Telewizory OLED zasilane są technologią Dolby Atmos, wzmacniającą jakość dźwięku, oraz zostały wyposażone w dostęp do platformy Tizen, co przekłada się na dostęp do zestawu tysiąca aplikacji.

Zasady promocji Samsunga

W akcji promocyjnej ze zwrotem uczestniczą dwa modele telewizorów. Jeden z nich to OLED S95C, który dostępny jest w trzech rozmiarach: 77, 65 oraz 55 cali. Drugi natomiast to model S90C o przekątnej 77 cali.

Skorzystanie z promocji z cashbackiem jest dość proste. Pierwszym krokiem jest zakup telewizora w dniach od 13 listopada 2023 roku do 31 grudnia 2023 roku w jednym ze sklepów, takich jak RTV Euro AGD, OleOle!, Media Expert, NEONET, MediaMarkt, AUDIO COLOR, x-kom, sklep producenta Samsung Brand Stores oraz na samsung.pl.

Po kupieniu wybranego modelu urządzenia należy podzielić się swoją opinią na stronie promocji, sklepu, w którym dokonano zakupu, lub w porównywarce cenowej, a następnie zarejestrować się w promocji. Do wypełnienia formularza będzie potrzebny skan lub zdjęcie paragonu oraz zdjęcie tabliczki znamionowej, fotografia wyciętego numeru seryjnego oraz kartonowego opakowania po produkcie z widocznym miejscem wycięcia, a także zrzut ekranu wystawionej przez siebie opinii.

Możesz zyskać do 2 tysięcy złotych zwrotu za zakup telewizora Samsung OLED

Maksymalna kwota zwrotu wynosi 2000 złotych i przypada na telewizory o największym rozmiarze, czyli 77 cali. Za urządzenie o przekątnej 65 cali można odzyskać 1500 złotych, natomiast zwrot za 55-calowy model wynosi 1200 złotych.