Nowa marka na polskim rynku (źródło: TESLA)
Nowa marka na polskim rynku (źródło: TESLA)

TESLA wkracza na polski rynek ze sporym portfolio inteligentnych urządzeń

Czeski producent urządzeń Smart Home wkracza na polski rynek. TESLA, bo o nim mowa, ma bogate portfolio różnego rodzaju sprzętów, które teraz będzie można zakupić w naszym kraju. Jakie produkty znalazły się w ofercie?

Bogate portfolio dla wygody każdego domownika

Słysząc o marce TESLA, zazwyczaj przed naszymi oczami ukazuje się samochód, tym razem jednak sprawa dotyczy czeskiego producenta urządzeń inteligentnego domu. Wkracza on właśnie na polski rynek z szeroką gamą smart sprzętów. Wśród bogatego portfolio tej firmy można wymienić systemy kamer, inteligentne produkty dla zwierząt domowych, oczyszczacze i nawilżacze powietrza, oświetlenie, wagi, czujniki czy przełączniki.

Producent ten oferuje naprawdę mnóstwo różnych kategorii produktów, które dzięki dedykowanej aplikacji mogą połączyć się w jeden współgrający ekosystem domowy. Proponowane przez markę urządzenia są sprzętami codziennego użytku, dbającymi o bezpieczeństwo użytkowników, dobrą jakość powietrza, czystość podłóg, wygodę, karmienie pupili, a także o zdrowie domowników.

Nowe na polskim rynku produkty można zakupić w serwisie Allegro, sklepach x-kom oraz Komputronik.

Smart Home z Czech, czyli oferta produktów marki TESLA

Wiele osób uważa, że podstawą inteligentnego domu są huby, które łączą w całość wszelkie urządzenia. Również nowa na polskim rynku marka nie zapomniała o nich w swojej ofercie. Podobnie jak o przełącznikach, gniazdkach, przyciskach, zaworach termostatycznych oraz produktach oświetleniowych.

Czystość i wysoka jakość powietrza jest podstawą dobrego samopoczucia domowników. Z tego względu, wśród propozycji czeskiego producenta, można wspomnieć też o smart oczyszczaczach powietrza, ale również nawilżaczach i osuszaczach, które zadbają o odpowiedni poziom wilgoci.

TESLA dba również o bezpieczeństwo tworzonego inteligentnego domu, oferując inteligentne kamery zewnętrzne, wewnętrzne, a także w postaci elektronicznych niań, które znacząco ułatwią opiekę nad dziećmi. Bezpieczeństwo wzmacniają też liczne czujniki dymu, gazu, ruchu, otwarcia drzwi, wody, a także temperatury i wilgotności.

TESLA w swojej ofercie ma też robota odkurzającego i mopującego, a także dwa smart telewizory w rozmiarach 43 i 55 cali o rozdzielczości obrazu UHD. Firma nie zapomniała również o zwierzęcych domownikach, proponując inteligentne toalety dla kota, podajniki dla zwierząt, zabawki, fontanny czy legowiska.