Limitowana edycja Thermomix 6 (źródło: Vorwerk)
Limitowana edycja Thermomix 6 (źródło: Vorwerk)

Staruszek Vorwerk ma już 140 lat! Z tej okazji multum Thermomixowych promocji

Aby uczcić swoje 140-lecie, firma Vorwerk, oprócz jubileuszowej edycji swojego flagowego Thermomixa, przygotowała szereg innych niespodzianek i promocji.

Stary dobry Vorwerk ma już 140 lat

Grupa Vorwerk z siedzibą w Wuppertalu w Niemczech została założona w 1883 roku. Dzisiaj zajmuje się dystrybucją różnych produktów, takich jak sprzęt AGD, sprzęt kuchenny, inteligentne odkurzacze, kuchnie na wymiar czy kosmetyki. Najbardziej znana jest jednak ze swojego wielofunkcyjnego urządzenia kuchennego Thermomix. Aby uczcić swoje 140-lecie firma Vorwerk przygotowała wersję specjalną swojego słynnego urządzenia — TM6 Sparkling Black, wraz z pasującą do niego stacją Friend. Faktura obudowy jubileuszowej edycji nawiązuje do szlifu kamieni szlachetnych.

Mimo, że wyjątkowe jubileuszowe urządzenie TM6 dostępne jest w ofercie limitowanej, to jego cena jest taka sama jak urządzenia w białej obudowie. Nie zmieniają się również jego funkcje – jubileuszowy TM6 pomaga przygotować pyszne dania bez wysiłku łącząc się z platformą Cookidoo, gdzie dostępnych jest ponad 5500 przepisów w języku polskim i gdzie można zapisywać lub edytować własne ulubione przepisy. Stacja Thermomix Friend natomiast przejmuje część zadań, pozwalając zaoszczędzić czas i przygotować większą liczbę porcji.

Urządzenie Thermomix TM6 i przystawka Friend z jubileuszowej edycji dostępne są w zestawie w cenie 7129 złotych (taniej o 581 złotych) u przedstawicieli handlowych

Limitowana edycja Thermomix 6 (źródło: Vorwerk)
Limitowana edycja Thermomix 6 (źródło: Vorwerk)

Thermomix to nie jedyne, na czym można zaoszczędzić

Jednakże to nie wszystko, co Vorwerk przygotował z okazji urodzin. Wraz z premierą wyjątkowych urządzeń, marka przygotowała także kilka specjalnych ofert i promocji:

  • Każdy gospodarz, który zorganizuje prezentację w czerwcu, podczas której zostanie dokonany zakup urządzenia TM6, może wziąć udział w konkursie, w którym główną nagrodą jest jubileuszowa edycja urządzenia. Wystarczy podzielić się swoim pierwszym wspomnieniem związanym z urządzeniem Thermomix.
  • Każdy klient, który zakupi urządzenie w dniach od 01-30.06.2023 r. i zorganizuje prezentację, zakończoną sprzedażą — w dniach od 01 – 31.07.2023 r. może wybrać, jako prezent z katalogu, voucher na zakup nakładki krojącej w promocyjnej cenie 165 złotych.
  • Do 30.06.2023 r. dostępna jest oferta zakupu urządzenia Thermomix z prolongatą, gdzie pierwszą ratę można zapłacić dopiero w sierpniu.
  • Do każdego zakupu urządzenia TM6, Vorwerk oferuje jubileuszową torbę na TM6 o wartości 225 złotych.
Limitowana edycja Thermomix 6 (źródło: Vorwerk)
Limitowana edycja Thermomix 6 (źródło: Vorwerk)

Aby umówić się na prezentację i skorzystać z wyjątkowej urodzinowej oferty wystarczy odwiedzić stronę Vorwerk i wypełnić krótki formularz.