TP-Link Tapo L920-5
fot. TP-Link

TP-Link prezentuje taśmę LED, której niestraszny deszcz lub mróz

TP-Link wprowadza do swojej oferty bardzo ciekawy produkt. Kolorowa taśma LED Tapo L920-5 nie tylko świetnie wygląda, ale również jest wyjątkowo odporna. Co jeszcze potrafi to urządzenie?

Ta taśma LED urozmaici taras lub ogród

TP-Link, choć znany przede wszystkim ze swoich urządzeń sieciowych, ma także szeroki wachlarz urządzeń Smart Home, takich jak kamery monitoringu, żarówki, czy też taśmy LED. Do tej ostatniej kategorii dołączył właśnie nowy produkt, jakim jest TP-Link Tapo L920-5.

Produkt ten wyróżnia się na tle konkurencji przede wszystkim dzięki odporności na warunki atmosferyczne. Dzięki temu będziemy w stanie udekorować LED-ami balkon, taras lub ogród. Ponadto, nowa taśma pozwala na korzystanie z pełnej palety barw RGB oraz, w przeciwieństwie do poprzedniego modelu (Tapo L900-5), umożliwia ustawienie wielu kolorów na jednym pasku – stref podświetlenia jest tu aż 50.

TP-Link Tapo L920-5
fot. TP-Link

Producent zapewnia, że dzięki jej zastosowaniu, wieczorne spotkania ze znajomymi zmienią się nie do poznania dzięki niemal nieograniczonej kombinacji oświetlenia. Taśma Tapo L920-5 pozwala osiągnąć zarówno delikatny blask z miękkim światłem, jak również kolorową dyskotekę.

Dzięki harmonogramom i timerom można kontrolować częstotliwość zmiany kolorów. Użytkownicy mają do dyspozycji tryb muzyczny, pozwalający na synchronizację oświetlenia z muzyką, a także tryb poza domem, dzięki któremu taśma będzie symulować obecność domowników w pustym mieszkaniu, co odstraszy potencjalnych włamywaczy.  

Taśma TP-Link Tapo L920-5 ma długość 5 metrów i może być zainstalowana niemal wszędzie. Wśród przykładów producent wymienia m.in. namioty, meble ogrodowe, poręcze czy też gałęzie drzew. Jest ona odporna na deszcz, jak również niskie oraz wysokie temperatury. Jest tak za sprawą specjalnej powłoki PU, dzięki której taśma nie musi być ściągana w razie deszczu, burzy lub mrozu.

TP-Link Tapo L920-5 aplikacja
fot. TP-Link

Oświetleniem można sterować z poziomu aplikacji mobilnej TP-Link Tapo, gdzie możliwe jest zarządzanie kolorami, harmonogramami czy też ulubionymi konfiguracjami. Pozwala ona również zintegrować ten produkt z asystentami głosowymi – Alexą oraz Asystentem Google. Niestety, posiadacze urządzeń zgodnych z HomeKit są zmuszeni korzystać z dedykowanej aplikacji dla urządzeń tego producenta.

Nowa taśma LED jest już dostępna w sprzedaży w cenie 160 złotych. Więcej informacji na jej temat można znaleźć na stronie producenta.