Sklep Lidl
Źródło: Wikimedia Commons

Produkty Silvercrest w promocji z okazji 20-tych urodzin Lidla

Już 2 maja sieć sklepów Lidl będzie obchodziła swoje dwudziestolecie działalności. Z tej okazji klienci będą mogli liczyć na wiele rabatów. Bardzo ciekawie zapowiada się promocja na produkty marki Silvercrest, na które będzie oferowany zniżka w wysokości 20%.

Produkty marki Silvercrest aż o 20% taniej

Tylko w poniedziałek w sklepach stacjonarnych oraz na stronie lidl.pl dostępna będzie specjalna oferta na produkty marki Silvercrest. Produkty tego producenta będą przecenione aż o 20%.

Popularna elektryczna tarka do warzyw 150 W będzie dostępna w cenie 99 złotych. Regularna cena to 129 złotych, więc zaoszczędzenie 30 złotych na czymś tak użytecznym może być nie lada okazją. Jeszcze więcej zostanie w kieszeniach osób, które sięgną po ostatnio niezwykle popularną wyciskarkę wolnoobrotową 300 W – ta będzie dostępna w cenie 249 złotych, co daje oszczędność 80 złotych w stosunku do regularnej ceny (329 złotych).

Urządzenie jest dedykowane do przygotowania pełnowartościowych soków, jednak oferuje nam dużo innych możliwości. Z jego wykorzystaniem będziemy mogli przygotować pyszne i pełne witamin sorbety, a nawet koktajle warzywne. Dzięki bardzo dużemu otworowi załadunkowemu mierzącemu 75 mm, możliwe jest wrzucenie do urządzenia całego owocu lub warzywa. Ostrza radzą sobie podobno nawet z najtwardszymi składnikami, więc nie musimy obawiać się jego uszkodzenia. Dodatkowo dzięki szybko działającemu biegowi wstecznemu, nie musimy obawiać się, że ostrza staną i będziemy zmuszeni do przerywania całego procesu wyciskania.

Fani kawy również skorzystają?

Fani kawy liczą, że promocja dotknie również ekspres Semm 1470 A2, który z wbudowanym spieniaczem do mleka jest aktualnie jednym z najwyżej ocenianych produktów domowych dostępnych w Lidlu. Urządzenie łączące klasyczny system sitkowy z najnowszą technologią zapewnia pyszną kawę, którą szybko zrobisz w swoim domu.

W ekspresie wbudowano również stosunkowo duże zbiorniki na ciecze – mowa tutaj o pojemniku na wodę o pojemności 1,2 l oraz zbiorniku na mleko, do którego wejdzie go aż 0,7 l. Dzięki temu możemy robić dużo kawy bez częstego uzupełniania pojemników.

Promocja Lidla z okazji dwudziestolecia może być dobrą okazją do doposażenia swojej kuchni. Planujecie jakieś zakupy?