(źródło: YouTube TV)
(źródło: YouTube TV)

YouTube TV z aktualizacjami. Ulepszona synchronizacja dźwięku i obsługa Apple TV

Do serwisu YouTube TV nadeszła seria aktualizacji. Ulec zmianie ma m. in. synchronizacja audio i wideo, naprawa urządzeń Apple TV, a także biblioteki.

Aktualizacje mają naprawić synchronizację i problem z przystawkami Apple

Google ogłosiło najnowsze aktualizacje dla YouTube TV, które już niebawem dotrą do użytkowników i subskrybentów. W ich ramach ma przede wszystkim zmienić się poziom synchronizacji audio oraz wideo. Platforma pochyla się nad tym procesem ze względu na występujące problemy, które pojawiały się podczas odtwarzania materiałów na żywo.

Dodatkowo serwis zachęca, aby w przypadku kolejnych kłopotów gromadzić zrzuty ekranu. Ponadto platforma osobno kontynuuje prace nad naprawą problemów występujących z synchronizacją dźwięków pochodzących z VOD.

Wśród ważnych zmian, YouTube TV ogłosił także rozwiązanie kłopotliwej awarii, pojawiającej się podczas odtwarzania na sprzęcie Apple TV 4K pierwszej generacji. Serwis zażegnał również problem związany z przejściowymi opóźnieniami w dostępie do DVR.

Przystawka Apple TV 4K 3. generacji (źródło: Apple)
Przystawka Apple TV 4K 3. generacji (źródło: Apple)

YouTube pracuje nad zmianami w bibliotece

Zgodnie z prośbą użytkowników, YouTube postanowił pochylić się nad zmianami w bibliotece. Aktualnie prowadzone są prace nad poprawkami, które miałyby ulepszyć funkcjonalność opcji Nadrób zaległości w ulubionych. Serwis ma zamiar także dopracować nieprawidłowe plakietki w Oglądaj oraz uporządkować ostatnio nagrane wpisy.

Platforma powiadomiła też o zaktualizowaniu funkcji NFL Sunday Ticket Unlimited Streams at Home. Oznacza to, że serwis dał dostęp do nieograniczonej liczby transmisji w gospodarstwie domowym użytkownika, a także możliwość uruchomienia dwóch dodatkowych odtworzeń poza gospodarstwem.