Zewnętrzna kamera monitoringu bez kabli - oto bezprzewodowa EZVIZ HB8

Zewnętrzna kamera monitoringu bez kabli – oto bezprzewodowa EZVIZ HB8

W portfolio marki EZVIZ pojawiła się nowa zewnętrzna kamera obrotowo-uchylna – EZVIZ HB8. Łączy niezbędne cechy monitoringu: pełen kąt rejestrowania, doskonałą jakość obrazu i detekcję ruchu. A to i tak nie wszystko!

Innowacyjny monitoring domu z EZVIZ – czym się wyróżnia?

Na łamach oiot.pl zdarzyło nam się już testować rozwiązania monitoringu zewnętrznego, przeznaczone przede wszystkim do monitorowania posesji wszelakich, w tym domków jednorodzinnych. Zainteresowanych odsyłam do recenzji Imou Bullet 2, przy czym od razu muszę nadmienić, że jest to kamera przewodowa. Tymczasem skupmy się na najnowszym przedstawicielu tego segmentu, ale z kluczową różnicą – jest to kamera bezprzewodowa.

Najnowsza kamera EZVIZ, model HB8, jest odpowiedni dla osób oczekujących dosłownie najwyższej funkcjonalności w celu zachowania bezpieczeństwa swojego otoczenia. Oferuje:

  • rozdzielczość 2K+ (2560×1440 pikseli),
  • kąt obrotu i pochylenia: obrót: 340°, pochylenie: 65°,
  • czujnik ruchu,
  • trwałą i wodoodporną obudowę,
  • wbudowany akumulator z opcją ładowania przez dołączony w zestawie panel solarny.

HB8 to nie tylko najwyższa ochrona, ale też uniwersalność. Brak przewodów i łatwa konfiguracja, z którą poradzi sobie osoba bez doświadczenia, sprawiają, że to sprzęt dla wszystkich.

Zewnętrzna kamera monitoringu bez kabli - oto bezprzewodowa EZVIZ HB8

Ładujesz średnio raz na 210 dni!

Bateria kamery ma pojemność aż 10400 mAh. Oznacza to, że w wymagającym trybie pracy trzeba ją ładować około 3 razy w roku. A jeśli nie chcemy martwić się o dostęp do zasilania co jakiś czas, można podłączyć ją na stałe do panelu słonecznego i tym samym zapewnić ciągłość działania.

EZVIZ HB8 to, która nie tylko oferuje panoramiczne pole widzenia, eliminuje martwe punkty i rejestruje obraz w wysokiej jakości. Jak można wyczytać z opisu producenta, charakteryzuje się ona super-inteligencją (dobre! ;)), odróżniającą ruchy ludzi od zwierząt, a nawet śledzi tor poruszania raz wykrytej osoby.

Kamera EZVIZ – czy to już monitoring idealny?

Co jeszcze mógłby zrobić za nas monitoring? Trudno wyobrazić sobie bardziej kompleksową ochronę terenu. Ach, tak – nie wspomniałam o ważnej funkcji HB8. Otóż ta kamera zewnętrzna jest wyposażona w głośną syrenę alarmową i migające reflektory, które odstraszą intruzów.

Cena EZVIZ HB8 wynosi 899 złotych.