Black Friday 2023 (źródło: Amazon)
Black Friday 2023 (źródło: Amazon)

Amazon ruszył z promocjami. W obniżonych cenach można znaleźć produkty z kategorii Smart Home

Platforma Amazon ogłosiła rozpoczęcie promocji na tydzień przed Black Friday. Obniżone ceny dotyczą wielu produktów, w tym z kategorii Smart Home.

Amazon ogłosił Black Friday Week, a więc ponad tydzień promocyjnych cen na mnóstwo urządzeń i innego rodzaju produktów. Wśród najbardziej znanych marek, których sprzęty objęła tegoroczna akcja, można wspomnieć m.in. o Sony, Bose, Philips czy Anker.

Inteligentne głośniki z Alexą w niższej cenie

W promocji znalazł się znany i lubiany głośnik Amazon Echo Dot piątej generacji, czyli inteligentne urządzenie, które nie tylko zapewni dostęp do ulubionej muzyki i serwisów streamingowych, ale również pozwoli na głosowe włączanie czy wyłączanie smart gadżetów, ustawianie budzików, przypomnień oraz np. informowanie o pogodzie.

Obecna cena głośnika wynosi 126,99 złotych, podczas gdy u konkurencji możemy kupić go za około 259 złotych.

Asystent Alexa
Głośnik z Amazon Alexa, (źródło: Amazon)

W niższej cenie znalazł się również Amazon Echo Pop, czyli kompaktowy inteligentny głośnik, który także pozwala na sterowanie głosowe za pomocą asystenta Alexy. Jego cena z okazji Black Friday wynosi teraz 98,99 złotych, co jest naprawdę bardzo dobrą ofertą. Koszt tego urządzenia u konkurencji to około 299 złotych.

Robot i oczyszczacz Philipsa taniej na Amazonie

Wśród sprzętu z kategorii Smart Home z obniżoną ceną znalazł się oczyszczacz powietrza Philips z serii 600i. Urządzenie to sprawdzi się w pomieszczeniach o powierzchni do 44 m2. Jest ciche i w energooszczędny sposób poprawi wewnętrzny klimat. Sprzęt można teraz kupić na Amazonie za 349,99 złotych zamiast około 500 złotych u konkurencji.

Oczyszczacz powietrza 600i (źródło: Philips)
Oczyszczacz powietrza 600i (źródło: Philips)

Black Friday Week objął również robota odkurzająco-mopującego marki Philips. Urządzenie HomeRun XU3000/02 charakteryzuje się mocą ssania rzędu 4000 Pa, do nawigacji wykorzystuje system laserów i może na jednym ładowaniu pracować nawet przez 200 minut. Sprzęt jest teraz dostępny za 1799 złotych zamiast 2400-2500 złotych.

Robot sprzątający i mopujący XU3000/02 (źródło: Philips)
Robot sprzątający i mopujący XU3000/02 (źródło: Philips)

Na promocję Amazona trafił także ciekawy gadżet Anker 633. Jest nim magnetyczna ładowarka i powerbank w jednym. Urządzenie pozwala na standardowe ładowanie iPhone’a, a gdy potrzebujemy zabrać ze sobą bank energii, wystarczy w łatwy sposób go wysunąć. Sprzęt ten jest teraz dostępny za 199 złotych zamiast około 399 złotych w innych sieciach sprzedaży.

Ładowarka i powerbank w jednym (źródło: Anker)
Ładowarka i powerbank w jednym (źródło: Anker)

Akcja wystartowała 17 listopada i potrwa do 27 listopada 2023.