Załóż bluzę MyForce i wejdź do świata VR
bluza VR fot. myforce

Załóż bluzę MyForce i wejdź do świata VR

Można powiedzieć, że do VR było już prawie wszystko – gogle, okulary, kontrolery czy różnego rodzaju aplikacje. W technologii tkwi jednak jeszcze spory potencjał, który postanowił wykorzystać m.in. MyForce. Firma zaprezentowała bluzę, która przeniesie użytkownika do tak bardzo atrakcyjnego świata wirtualnej rzeczywistości. Ciekawi?

MyForce prezentuje bluzę VR

Chyba nikt nie spodziewał się tego, że z pozoru zwykła bluza, stanie się furtką do wirtualnej rzeczywistości. Trzeba przyznać, MyForce nieźle nas zaskoczył. Dodatkowo w swoich zapowiedziach obiecuje, że ich gadżet jest bardziej zaawansowany niż inne pojawiające się do tej pory na rynku. Na razie jednak nie możemy sprawdzić prawdziwości ich słów, gdyż póki co powstał wyłącznie prototyp bluzy. Produkcja ma się dopiero rozpocząć, jednak już teraz zapowiada się naprawdę bardzo ciekawie.

Załóż bluzę MyForce i wejdź do świata VR
Bluza MyForce fot. myforce.tech

Bluza MyForce to odzież, którą możemy nosić codziennie, jednak wykonana została ze specjalnych materiałów, ma odpowiednią konstrukcję i właściwości, które pomagają jej spełnić dodatkowe funkcje. Kierowana jest do miłośników gier, a także fanów dobrej muzyki. Jeśli chodzi o jej design, to z pozoru nie wyróżnia się od innych elementów garderoby tego typu.

To, co jest w niej niezwykłe, to fakt, że umieszczono w niej zestaw silników wibracyjnych. To właśnie one sprawiają, że zakładając ten niezwykły gadżet, będziemy mogli poczuć zdecydowanie więcej. Oczywiście wszystko w czasie rzeczywistym, dodatkowo urozmaicone dźwiękiem z naszej ulubionej wirtualnej rozgrywki. W ten sposób nie tylko widzimy i słyszymy, ale doświadczamy efektów na własnej skórze. Dotąd były one tylko wirtualne.

Kiedy będzie można kupić bluzę VR MyForce?

Tak jak wspomniałam wcześniej, bluza nie jest jeszcze dostępna w sprzedaży, ale jej twórca rozważa założenie kampanii crowdfundingowej na platformie Raisemana, gdzie każdy z zainteresowanych będzie mógł nabyć część udziału w przychodach. Oprócz tego ma ruszyć globalna przedsprzedaż w serwisie Kickstarter.

Projekt powinien ruszyć jeszcze w tym roku.